selam,

öncelikle cevaplariniz icin tskler.

Bizim sirket bir Holding'e ait ve araclar Holding in merkezi bir Filo hizmeti icin özel acilmis bir ayri sirket tarafindan idare ediliyor. Ulasmak biraz zor oldu ama sonunda ulasabildim ve biraz netlik kazandi durum.
Bizim sirketin kendisinde kimse daha önce istememis, ama Holding genelinde 8.500 isci var ve bunlarin yaklasik yarisinda araba var.

Sordugumda, biz prosedüre yabanci degiliz, sizin sirkettekiler bize danissinlar, onlara yardimci oluruz dediler. Araclarin sigortasi da Türkiye icin sorunsuz dedi, özelikle sordum, Asya'ya gececegim dedim, kapsiyor dediler.
Simdi tek sorun, elimdeki aracla gitmek istemediginm Kendi istegime göre secip, özeliklerini dahil edip ismarladigim araba 5 ay icinde anca elime gecermis. Volkswagen de su an cok siparisler varmis.

Su an kullandigim arac ise uzun yol icin benim acimdan uygun degil, en önemlisi rahat degil. Bu gidisle kendi sahsi aracimla gidecegim ve tüm sorun yok olmus olacak. Ama allah yüzüme güler ve kismet ederse, bir mucize olur ve arac 8.6. dan önce elime gecer ve ozaman burdan aldigim bilgilere göre hareket edip insallah sila yolunda sorun cekmem.