Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2187 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haber: En çok Türkler Alman oldu

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Alıntı xedox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem sen benim veya bir baskasininin su yazismalarindan insan olup olmadigini anlayamazsin, ki, hakkimda karar verebilesin.
    Senin insan olamayacaginin imasini dahi yapmadim arkadasim, neden alindin anlayamadim. Eminim ki sen de bizim gibi ülkeni seviyor ve kendine dert ediyorsun yoksa burada yazilanlar umurunda dahi olmazdi.

Ben kisaca fikrimi söyle aktarayim: Biz temelinde bu tür konulara kafa yorma mecburiyetini hic hak etmedik, bize yarar getirecek bambaska islerle ugrasmamiz gerekirdi ama demek ki bir seylerin yolunda gitmedigini sezinliyoruz ve buna kafa yoruyoruz. Olan da sonucta bize oluyor, mecliste secilenlerin istisnasiz tamaminin zaten tuzu kuru.

Ufak bir örnek olarak Singapur´u incelemenizi öneririm, hangi farklar var, nasil oluyor da bu adamlar bu kadar hizli hemde disa bagimli olmadan ilerleyebiliyorlar cok iyi analize edin ve o an her seyin sebebinin ne oldugunu hemen fark edeceksiniz.

Hepsinin tek bir cevabi var: Üretim ve cari acik farklari, hazineye giren para daima cikandan daha fazla. Her sene 1 dolar artsa dahi yeterli.

2. mxm üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 10 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 10 misafir)