Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2186 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haber: En çok Türkler Alman oldu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    526 mesaja 1,106 teşekkür aldı
    "En cok Türkler Alman oldu" basligina katilmiyorum, Alman vatandasi oldu denmeliydi ikisi arasinda daglar kadar fark var ben hicbir Türk`ün Alman olduguna inanmiyorum mantigada aykiri zaten. Kisi kendi düsüncesi dogrultusunda bazi haklardan yararlanmak icin vatandasligi aldi diye irkini degisme sansina sahip degildir neysen o olarak kalirsin.

Ayrica politikacilarin verdigi gazla böyle bir karar almaninda ne vahim sonuclar dogurdugunu gecmiste yasamadikmi gecin vatandasliga her türlü haklariniz korunup bu bilgi kimseyle paylasilmayacak devlet güvencesinde kalacak diyenlerin nasil satisina gelindigide unutulmus olmaliki yine politikacilarin vatandasliga gecin cagrisini ciddiye alanlari görüyorum. Böyle önemli bir karar birilerinin gaziyla alinmaz kendi menfaatlerine uygunsa alinir.

Lütfen Forumda huzuru korumak adina iyi kötü siyasetci adi verip konuyu siyasi propagandaya dogru cekmeyelim zaten herkes kücük bir kivilcimla gaza gelip daha frenleyemiyor kendini :-)

2. 3 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 16 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 16 misafir)