Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2192 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trafikde art niyetli kisilerden nasıl kurtulunur

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    @orlow Arkadasim haber dün yayinlanmis demekki yeni yürülgüye gecmis.

Bakalim insallah bizim memlekete de bu yasa ugrar. Gercekten baktigimiz zaman dürüst olan insan icin önemli. Özellikle Bayan söförler eger hakli durumdaysa haksiz duruma düsebilmekte, bu tür uyaniklar sucluda olsalar kendilerini hakliyiz diyebiliyorlar.

Isvicrede söyle bir yasa var eger yeni ehliyet aliyorsaniz teoriyi aldiysaniz Fahr lehrer ile sürmeden ehliyeti 5 sene olan birisiyle de pratik sürebiliyorsunuz.
    Ben esime bu durumda ehliyet yaparken basimdan bir olay gecmisti.

Esime araba sürdürürken yol kenarinda telli bir bahceli yolda araba sürdürürken yanimizdan bir isvicreli gecmisti.
    neyse bu gitti aradan 5 dk gecmedi baktim geldi önümüzü kesti, sizin yüzünüzden ben tarlaya düstüm ve arabam cizildi diye, öyle birsey olmadigini da gördügümden, hadi gel nereye cizdirdin dedim götür beni oraya diye,
    ciktik bu tellin oldugu yere gittik orayi demek bizim önümüzü kestirmeden gözüne kestirmis oraya vardik.

Neyse bu arabayla oraya duruyor cizigin oldugu yer cok yukarda telin oldugu yer ise cok asagida yani hic bir alakasi olmadigini gördük, ben o anda tam anlamiyla sinir küpü oldum basladim bagirmaya.
    sonra bu burdaki tamirci benim tanidigim gel oraya gidelim o baksin dedi ciktik tamirciye gittik, tamircide bakindi benide sinirli gördü bu burda olamaz dedi.
    baktim bu adam bu sefer neyse tamam uzatmamiza gerek yok, sen tamirciye 50 Frank ver kapatalim konuyu dedi, ben sinirden dört köseyim.

adama dedim sen bana simdi 100 frank verceksin beni sinirlendirdin zamanimi aldin ve benden para istiyorsun diye adam dedi heralde cattik belaya diye, neyse baktiki ben ona para vermiycem dedim simdi sen bana yazili kagit yazacaksin ve bu arabadan dolayi ben kaza yapmadim ehliyetini kimlik bilgilerinle de imzalayacaksin, bu bunlarin hepsini yapti, aldigim gibi gittim polise durumu izah ettim eger böyle bir sikayet gelirse durum
    bu ve bilgilerinide aldim diye, bunlar bu sefer bakti adam önceden ayni seyi baskasina da yapmis tamam dedi biz onunla irtibaat e gececegiz siz gidebilirsiniz demisti.

Kisadan böyle bir durum basimdan gecti ama kendisi zararli cikti.

2. 7 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)