Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2193 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trafikde art niyetli kisilerden nasıl kurtulunur

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    @orlow

bu demis oldugun sey tam tamina bu sekilde benim basima geldi...

yillardan 2012... Yine bir Ramazan ayi...

Simdi kaldigim sehirde bir ana yolda kuyruk var ve bir araba ara yoldan sol yada sag´a sapilabilmesi icin mesafe birakmis. Bende tam sol´a sapmak icin ana yol´a girdimki aralik birakan "serefsiz cingene" "Kickdown" yaparak bana carpti... Adam ile tam carpmadan önce göz göze geldik ve adamin öküz gibi siritmasini gözümle gördüm!!!

Sirketin Tranporter´ine neyseki sol arka lastikten sonra carpti... Yani ben 4.25 metre karsi tarafa gecmistim... Adamin arabasi Mercedes CLK Cabrio 2002 model...

Lafin kisasi mahkemeye ciktik... (bu arada ona benim sigorta 8500 EUR ödedi, bana onun sigortasi 7500 EUR ödedi) Ama onun sigorta bana baski yapiyor aradan gecen 6 ayda parayi geri göndermem icin...

Mahkemede tabiki cingeneler 7 tane sahit ile geldiler. Ben ise yanlizim... Sahitlerinden 4 tanesi arabadaymis, bir tanesi tam o anda oradan yoldan geciyormus, 2 taneside taaaa uzaktan babalarinin kaza yaptigini görüp kosa kosa gelmisler

Yalanci sahitler olayi celiskili anlattilar, özellikle CLK Cabrio´nun arkasinda oturuyorum yalanini söyleyenler... Isin komik olan tarafi, hepsinin ayni agizdan konustugu belliydi. 1,5 saat yalanci sahitler konustu. Ben hicbirsey demedim...

Son olarak bana söz verdi hakim, ben dedimki hakim hanim ben sadece bir soru sormak istiyorum sahitlere. Izin verdi, CLK Cabrio´nun arkasinda kac kisiydiniz diye sordum. Tek tek, hepsini iceri cagirdi, soru sordugu kisileri disari cikarmadi... Arabada oldugunu söyliyen yalanci sahit sayisi 4 idi ancak CLK Cabrio´nun arkasina 2 kisiden fazla kimse oturamaz!!! 2000-2003 yillari arasinda bu arabanin aynisini kullandim! Daha sonra yalanci sahitlerden bir tanesini hakim SIKISTIRINCA ötmeye basladi... Ayni zamanda hakim mahkemeden önce, bana carpan adamin son 1 yil icerisinde 7 degisik kaza yaptigini tespit etmisti...

Lafin kisasi mahkemeyi ben kazandim elhamdülillah.

Daha sonra sigortalara haber ettim, onun sigortasi ödemeyi kabul edip olay kapattiklarini dediler, benim sigortam HUK ise ödedigi parayi geri istemedi adamdan!!! Saka gibi, adam suclu bulundugu halde HUK parayi geri talep etmedi...

2. 2 kişi gentlement üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)