Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2207 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Malvarlıgı Beyanında bulunmayan aileye 11 ay hapis

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,687
    1,654 mesaja 3,375 teşekkür aldı
    @emekli kardesim eyvallah..dogrusun,yalniz o bahsettigin koylu takimi bu hareketleri cahilliginden iman zayifligindan yapiyor,,bunun vebali bu insanlari cahil birakanlarin boynuna..
    Yalniz dini acidan herseye eyvallah diyemeyiz..bizler din kardesi olarak birbirlerimizi uyarmakla yukumluyuz..ama velhasil gel gorki yasadigimiz dunyada iyi bir insan olmanin cezasi buyuk..hirsizlik haram yankesicilik almis basini gidiyor,tabi bu kargasada kime ne anlatirsin,bu sebeple herkes haksizliga goz yumup sessizligi yegliyor,ALLAH tan utanmayan kuldan utanircasina gunah isliyor,
    Yani senin koylu yoldan ciktiysa sen ben yoldan cikmayalim,iyi insanlar az bucuk kalsin..
    Gordugun gibi konuyu istemeyerek dagittik..
    ALLAH herkesin gonlune gore versin..
    Saygilar..

2. webci üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    124
    33 mesaja 94 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @emekli kardesim eyvallah..dogrusun,yalniz o bahsettigin koylu takimi bu hareketleri cahilliginden iman zayifligindan yapiyor,,bunun vebali bu insanlari cahil birakanlarin boynuna..
    Yalniz dini acidan herseye eyvallah diyemeyiz..bizler din kardesi olarak birbirlerimizi uyarmakla yukumluyuz..ama velhasil gel gorki yasadigimiz dunyada iyi bir insan olmanin cezasi buyuk..hirsizlik haram yankesicilik almis basini gidiyor,tabi bu kargasada kime ne anlatirsin,bu sebeple herkes haksizliga goz yumup sessizligi yegliyor,ALLAH tan utanmayan kuldan utanircasina gunah isliyor,
    Yani senin koylu yoldan ciktiysa sen ben yoldan cikmayalim,iyi insanlar az bucuk kalsin..
    Gordugun gibi konuyu istemeyerek dagittik..
    ALLAH herkesin gonlune gore versin..
    Saygilar..
    Arkadasim konu hakikatten dagildi ama Mod Arkadaslar müdahele ederler zanedersem,ya ister istemez konu bu hale geldi.

(Yalniz dini acidan herseye eyvallah diyemeyiz..bizler din kardesi olarak birbirlerimizi uyarmakla yukumluyuz). Ah Arkadasim güzel diyorsunda biz hangi devirde Yasiyoruz,bu devirde millet bi acayip gelde anlat.

Carsida birisine selam versen utanmasa nerdeyse selamini almiyacak,kahvede girdiginde selam veriyorsun cogu kisi catina bakiyor,cebinde üc bes kurusu olan havasindan gecilmikyor,sarhoslar psikopatlar covalmis bunlarda cabasi.

Gelde bu adamlari uyaralim,bu adamlar seni dinlemedigi gibi birde dayak yersin böyle bir devirde yasiyoruz artik,kimseye laf anlatilmiyor.

Cikan hafta iki kisi birbirine girdi, benimde merhaba dedigim bi Arkadas ayirmaya kalkti yumrugu o yedi,aradan iki üc gün sonra o sahisin birisi yine kafayi bulmus burun cekmis kimseyi görmüyor kahvede bagirip duruyor,kimsede gik yok.

Arkadasa gülesim geldi ben daha bundan sonra kimsenin isine karismam dedi,cünkü bi yumruk yemisti,yanlis anlasilmasin güldüm dediysem Arkadas komik bi sekil söyledi.

Uzun lafin kisasi,ben bu Arkadasin olayini niye buraya yazdim,yani demek istiyorum ki kimseye birsey denmiyor zaten desende seni dinlemezler.

Hele kahve köselerinde birisine birsey dedigin zaman dayakta atarlar,böyle bi devirde yasiyoruz gelde anlat.

Bence susmak en akilli yöntem,kimsenin isine karisma basinda agrimasin.

5. Emekli üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)