Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2201 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Malvarlıgı Beyanında bulunmayan aileye 11 ay hapis

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    124
    33 mesaja 94 teşekkür aldı
    Alıntı antika Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    NOT . böyle birsey bizim bizlerin basina gelse biz ne yapariz ayni sekilde yalan beyanmi verriz suan bilemeyiz ama Allah kimseyi dogru yoldan ayimrasin derim ____
    Bizim basimiza geldigi zamanda ayni sekil mal varligimiz yok deriz,kesin yüzde bir milyon derim.

Sen münnetci mi diyebilirsin degilim ama basimiza böyle birsey gelmis olsa herkes malini mülkünü düsünür,ozaman din iman adamin aklina gelmez,cünkü senin kac senedir calismisligin birikmisleri gidiyor elden.

Kul hakkina gelince ne hakkiymis o,benim 30-35 sene calismisligim var ve senelerdir vergi ödeyorum sonra isyerinden cikis veriyorlar eeee benim haklarim nerde?

Simdi gelecekler benim calistigim ve cabaladagim 30-35 sene birikmis mal varligimi arastircaklar ve ilk önce malini mülkünü satip ondan sonra bizden yardim alabilirsin diyecekler.

Kimse kusura bakmasin ama ben kesinlikle kendi acimdan söylemem zanedersem kimse söylemez,kendileri arastirip dursunlar,onunda caresini buluruz elbet.

Arkadaslar burada kimse dini sömürüsü yapmasin,herkesin günahi sevabi kendine ve kulla Allahin arasinda,sen insan oglu kimsinde beni elestiriyorsun.

Saygilar

2. 2 kişi Emekli üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)