Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2181 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Malvarlıgı Beyanında bulunmayan aileye 11 ay hapis

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Bu isin iyice suyu cikti..
    Yardim almiyorsaniz derdiniz ne..
    Sadece sene sonu denklestirme yaparken maliye ye bildirimde bulunacaksiniz..bi yamuk yoksa dert de yok..
    Alaman devleti at tezegini yedi simdi icecek su ariyor..
    Onune gelene vergi dayatmaya calisiyor,,cunku biliyorki ickici alkolik hans da mangir yok,olsa olsa turk de vardir,,merkezde dolarlar,arsalar,evler,,nerden geliyor bu derenin suyu diye sorar,,hansi kopru altinda siseleri devirdigini,,manita didiklerken paraciklarini kaptirdigini bilsede zugurtden bisey alamayacagini anladi...gozu turke cevirdi..

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı dadaloglu3865 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye de ki tapulu varlıklar bildirmiyor kesin mail yazdım gelen cevap aynen böyle

Otomatik bilgi paylaşımı, ülkelerin karşılıklı olarak ülkelerinde ikamet eden kişilerin ülke dışındaki, yani diğer ülkelerde bulunan finansal hesap bilgilerinin her yıl düzenli olarak vergisel amaçlı kullanılması amacıyla otomatik olarak paylaşılmasıdır. Gayrimenkul bilgilerinin paylaşılması söz konusu değildir.

Bilgilerinize sunar, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı olarak iyi günler dileriz.
    Gayrimenkullere bakmiyoruz biz yalnizca finansal hesaplara bakiyoruz demis beyefendiler iyide bir sorun var

Bankaya para koymadan nasil gayrimenkul alacaksin?

Kalkip cuvallara 500 bin euro yu doldurup tapu dairesinemi gidilecek? Sonra o 500 bin euro nasil Turkiyeye gidecek nakit olarak?

Yani o para bankaya girecek bende onu gorecem demek istiyorlar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı W211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla isler iyice kötüye gidiyor en iyisi türkiye nasil olsa bunda 50 yil önceydi avrupa simdi ise sefillik
    tam tersi esas Avrupa ile Turkiye arasindaki refah farki iyice acildi Avrupa lehine

Zaten bu yuzden Turkiyeden Avrupaya iltica sayisinda Cumhuriyet tarihinin rekorlari kiriliyor her ay. Ilginctir bu Almanyada nasil bir ulkeyse giden gelmiyor sanki koskoca ulke bir fabrika gibi devamli eleman ariyor sanki kendisine cocuklar gencler yetmiyormus gibi habire Turkiyeden insan ithal ediyorlar ve bu gidis hic degismiyor

Zannedersinki Almanyada hickimse cocuk dogurmuyor hickimse aile kurmuyor eger fabrikada isciye ihtiyac varsa Turkiyeden aliyorlar gibi. Ben bu Almanyayi anlayamadim tam. Ama tek bildigim bir sey var Almanyadaki Turk sayisi her sene rekor uzerine rekor kiriyor.

Almanya zengin oldugundan degil Turkiye asiri fakirlesti. Aradaki maas farki 3-4 katina cikti. Genclerde naapsin?

5. misterno123 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    BU forumda o kadar komik insanlar varki

Millet gitmis kul hakki yok Kurani Kerimden ayetler yok Allah ne der falan demis

Kardesim , sen ateist bir ulkeye gitmissin. Kimse bana Almanya hristiyan ulke demesin her gun kiliseler kapaniyor genclerin dinle alakasi kalmamis %99 u ateist yani sistem ateist kanunlar ateist insanlar ateist yasam para uzerine yani ateist

Sen ateist ulkeyi elestirirken kanunlarini elestirirken Allah kuran yada kul hakki demen hakkaten super komik oluyor. Ateist bir ulkede ateist kurallar gecerlidir Kuran yada seriat degil.

Biraz aklinizi basiniza alin ya. O kadar sacma sapan konusuyorsunuzki. Almanya senin inancini takarmi? Sen hayatinda hicbir ateistin kalkip musluman ne diyor ne dusunuyor diye merak ettigini yada kaale aldigini duydunmu gordunmu?

Sistem ateist sen bu sisteme uymak zorundasin. Bu yuzden Almanyadan nefret edip gitmeyen onun yerine Kuran daki hukuk kurallarinin gecerli oldugu (buna seriat deniyor) ulkelere goc eden yuzbinlerce Turk var.

Cok garip insanlarsiniz. Ben Emineyi seviyorum ama Ayseyle evlendim gibi birsey olmus. Ee niye Ayseyle evlendin? Cunku parasi coktu. Ama Emine yi de cok ozluyorum.

Yok oyle. Tuhaf tuhaf insanlar

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    126
    33 mesaja 59 teşekkür aldı
    finansal hesap vadeli vadesiz hesaplar dan faiz gelirin vs varsa onun vergisi ödenecek olay bu kadar basit

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Alıntı misterno123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BU forumda o kadar komik insanlar varki

Millet gitmis kul hakki yok Kurani Kerimden ayetler yok Allah ne der falan demis

Kardesim , sen ateist bir ulkeye gitmissin. Kimse bana Almanya hristiyan ulke demesin her gun kiliseler kapaniyor genclerin dinle alakasi kalmamis %99 u ateist yani sistem ateist kanunlar ateist insanlar ateist yasam para uzerine yani ateist

Sen ateist ulkeyi elestirirken kanunlarini elestirirken Allah kuran yada kul hakki demen hakkaten super komik oluyor. Ateist bir ulkede ateist kurallar gecerlidir Kuran yada seriat degil.

Biraz aklinizi basiniza alin ya. O kadar sacma sapan konusuyorsunuzki. Almanya senin inancini takarmi? Sen hayatinda hicbir ateistin kalkip musluman ne diyor ne dusunuyor diye merak ettigini yada kaale aldigini duydunmu gordunmu?

Sistem ateist sen bu sisteme uymak zorundasin. Bu yuzden Almanyadan nefret edip gitmeyen onun yerine Kuran daki hukuk kurallarinin gecerli oldugu (buna seriat deniyor) ulkelere goc eden yuzbinlerce Turk var.

Cok garip insanlarsiniz. Ben Emineyi seviyorum ama Ayseyle evlendim gibi birsey olmus. Ee niye Ayseyle evlendin? Cunku parasi coktu. Ama Emine yi de cok ozluyorum.

Yok oyle. Tuhaf tuhaf insanlar
    ............
    Konu webci tarafından (01 Nisan 2024 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)