Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2214 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Malvarlıgı Beyanında bulunmayan aileye 11 ay hapis

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Arkadaşlar bu kadar saçma bir şey olabilirmi. Senelerce çalışıp vergimizi veriyoruz. İşsiz kaldığımızda bu yardımı aldığımızdamı haram oluyor. Aynı durumları bende yaşadım. 4 kişilik bir aileye sosyal yardım için 1232 Eu verdiler kirada bu paranın içinde. 850 Eu kira elektrik ve yiyecek bu paranın içindeydi. Acil bir durumdan Türkiyeye gitmem icap etti. Bana söyledikleri laf ne biliyormusunuz. Annende veya babanda ölse izine gidemezsin. Oradaki kadına söylediğim laf sizin paranizida istemiyorum izine gidiyorum oldu. Ama şimdi Bulgar vatandaşlarına her türlü yardımı yapıyorlar. Adamların Bulgaristan da villaları var bura gelip yan gelip yatıyorlar. Bir kaçına tercumanliga gittim o kadar nazik davranıyorlar şaştım kaldım. 3 hafta izin veriyorlar. Adamlar Bulgaristan da bir köyü komple boşaltıp Almanyaya geldiler. Şimdi söyleyin bakalim bu yardımlar vergisini veren bizlere harammi helalim.

2. oguzsinan üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,452 mesaja 9,801 teşekkür aldı
    Alıntı oguzsinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu kadar saçma bir şey olabilirmi. Senelerce çalışıp vergimizi veriyoruz. İşsiz kaldığımızda bu yardımı aldığımızdamı haram oluyor.
    Aynı durumları bende yaşadım. 4 kişilik bir aileye sosyal yardım için 1232 Eu verdiler kirada bu paranın içinde. 850 Eu kira elektrik ve yiyecek bu paranın içindeydi. Acil bir durumdan Türkiyeye gitmem icap etti.
    Bana söyledikleri laf ne biliyormusunuz. Annende veya babanda ölse izine gidemezsin. Oradaki kadına söylediğim laf sizin paranizida istemiyorum izine gidiyorum oldu.
    Ama şimdi Bulgar vatandaşlarına her türlü yardımı yapıyorlar. Adamların Bulgaristan da villaları var bura gelip yan gelip yatıyorlar.
    Bir kaçına tercumanliga gittim o kadar nazik davranıyorlar şaştım kaldım. 3 hafta izin veriyorlar.
    Adamlar Bulgaristan da bir köyü komple boşaltıp Almanyaya geldiler. Şimdi söyleyin bakalim bu yardımlar vergisini veren bizlere harammi helalim.
    Bulgarların gelmesine bir şey yapamazlar adamlar EU ülkesi oldu.

Yarın Türkiye de EU ülkesi olsa yarı Türkiye Almanya da...

Adamlar Suriyeli ilticacılara kök söktürdüler

Ama Ukrayna lılar gelince herşeyi altın tepside sundular.

Almanya daki çifte yüzlülük ..

Filistinliler ölünce insan değil birkaç kıçı kırık Ukrayna lı yaralanınca ortalığı yangın yerine çeviriyorlar

Bu ülke de biz söz sahibi olmazsak çifte standard böyle devam edecektir

5. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı oguzsinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu kadar saçma bir şey olabilirmi. Senelerce çalışıp vergimizi veriyoruz. İşsiz kaldığımızda bu yardımı aldığımızdamı haram oluyor. Aynı durumları bende yaşadım. 4 kişilik bir aileye sosyal yardım için 1232 Eu verdiler kirada bu paranın içinde. 850 Eu kira elektrik ve yiyecek bu paranın içindeydi. Acil bir durumdan Türkiyeye gitmem icap etti. Bana söyledikleri laf ne biliyormusunuz. Annende veya babanda ölse izine gidemezsin. Oradaki kadına söylediğim laf sizin paranizida istemiyorum izine gidiyorum oldu. Ama şimdi Bulgar vatandaşlarına her türlü yardımı yapıyorlar. Adamların Bulgaristan da villaları var bura gelip yan gelip yatıyorlar. Bir kaçına tercumanliga gittim o kadar nazik davranıyorlar şaştım kaldım. 3 hafta izin veriyorlar. Adamlar Bulgaristan da bir köyü komple boşaltıp Almanyaya geldiler. Şimdi söyleyin bakalim bu yardımlar vergisini veren bizlere harammi helalim.
    Bulgaristan bir Avrupa ulkesi. Avrupanin bir parcasi o yuzden Bulgarlar Avrupa vatandasi

Sen bir Turksun 3. dunya ulkesi ici arap dolu hukugun islemedigi demokrasinin sifir oldugu isteyenin 250 bin dolar bastirip pasaportunu aldigi bir ulkesin.

Sen kendinle bir Avrupa vatandasini karsilastiramazsin. Arada dag kadar fark var. Daha iki ulke arasindaki farki bilmeden karsilastirma yapmissin.

Bulgar diye bir sey yok artik onlar Avrupali sen Avrupali degilsin. Sen 3. dunya ayarinda kanunsuz bir ulkenin vatandasisin. Avrupaya hukuga ozgurluge biraz sayginiz olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)