BU forumda o kadar komik insanlar varki

Millet gitmis kul hakki yok Kurani Kerimden ayetler yok Allah ne der falan demis

Kardesim , sen ateist bir ulkeye gitmissin. Kimse bana Almanya hristiyan ulke demesin her gun kiliseler kapaniyor genclerin dinle alakasi kalmamis %99 u ateist yani sistem ateist kanunlar ateist insanlar ateist yasam para uzerine yani ateist

Sen ateist ulkeyi elestirirken kanunlarini elestirirken Allah kuran yada kul hakki demen hakkaten super komik oluyor. Ateist bir ulkede ateist kurallar gecerlidir Kuran yada seriat degil.

Biraz aklinizi basiniza alin ya. O kadar sacma sapan konusuyorsunuzki. Almanya senin inancini takarmi? Sen hayatinda hicbir ateistin kalkip musluman ne diyor ne dusunuyor diye merak ettigini yada kaale aldigini duydunmu gordunmu?

Sistem ateist sen bu sisteme uymak zorundasin. Bu yuzden Almanyadan nefret edip gitmeyen onun yerine Kuran daki hukuk kurallarinin gecerli oldugu (buna seriat deniyor) ulkelere goc eden yuzbinlerce Turk var.

Cok garip insanlarsiniz. Ben Emineyi seviyorum ama Ayseyle evlendim gibi birsey olmus. Ee niye Ayseyle evlendin? Cunku parasi coktu. Ama Emine yi de cok ozluyorum.

Yok oyle. Tuhaf tuhaf insanlar