Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2186 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amazon Go Yapay Tekali Alisveris Marketi.

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,213 teşekkür aldı

Amazon Go Yapay Tekali Alisveris Marketi.

Yapay Zekali Alisveris Marketini duymayan varmi bilmiyorum ama yinede duyuralim dedim.

Videoda gördügünüu gibi Isci Yok, Kasa Yok, Alisveris yapip cikiyorsunuz.

Bu gidisle artik daha bir cok is yeri issizlige yol acacak..

2. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye -¬=©ÄÑåVã®=¬- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    216
    300 mesaja 755 teşekkür aldı
    Kameralar yüzünden taniyomus !? iyide bu sistem cinlilerde nasil olacak ?

5. -¬=©ÄÑåVã®=¬- üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Bu gidişle insanlığın sonu kötü zaten, sürekli insan sayısını ve insan gücünü düşürüyoruz..

Teknoloji diyoruz harika diyoruz yarayışlı diyoruz, işin aslı biz insanlığa gelişimle zarar veriyoruz..

Gelişim derken dünya tarımının toprağının içine ettik her yeri zehirledik attık, tatsız kokar şeyleri yemeye başladık...

Beni bu dünyanın ileriki yılları korkutuyor biz o günleri göremeyiz, ama görecek olanlarada pis herşey kirletilmiş dünya bırakıyoruz kesin...

7. 2 kişi OrLoW üyemize teşekkür etti:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,213 teşekkür aldı
    Benim Calistigim Yerde yaklasik 3000 kisi filan calisiyorduk bundan 5 alti sene öncesinde suan bu sayi 700 kisi ye filan indi diyebiliriz.
    Genel isvicre geneline vurulursa bu sayi 300000 bin iscinin yaptigi is suan 70000 bin kisi yapiyor gibi diyebiliriz.

Bu system tam anlamiyla her ülkede yapilmaz da avrupada uygulanir diye düsünüyorum bu uygulama sahsen geldigini düsünürsek ne kadar kisi ekmeginden olcak muhamma.
    Fazla teknolojinin zararlari..

9. karam82 üyemize teşekkür edenler:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gidişle insanlığın sonu kötü zaten, sürekli insan sayısını ve insan gücünü düşürüyoruz..

Teknoloji diyoruz harika diyoruz yarayışlı diyoruz, işin aslı biz insanlığa gelişimle zarar veriyoruz..

Gelişim derken dünya tarımının toprağının içine ettik her yeri zehirledik attık, tatsız kokar şeyleri yemeye başladık...

Beni bu dünyanın ileriki yılları korkutuyor biz o günleri göremeyiz, ama görecek olanlarada pis herşey kirletilmiş dünya bırakıyoruz kesin...
    Cok basit. Devlet mecbur insanlara bakacak. Buldunmu calisacaksin, bulmadin mi yatacaksin? Zaten insanlari 40 - 45 sene calistiriyorlar. Iyi tarafindan bakalim, dinlene dinlene calisir insanoglu. Bakmazsada devlet, millet bu otomatlari yagmalar. Ayricada para buldunmu, bankya yatirmaycaksin, bankadaki kasaya nakit olarak koyacaksin. Tabi kasa bulursaniz. Artik Almanyada bos kasa kalmadi bankalarda.

Alıntı karam82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu system tam anlamiyla her ülkede yapilmaz da avrupada uygulanir diye düsünüyorum bu uygulama sahsen geldigini düsünürsek ne kadar kisi ekmeginden olcak muhamma.
    Fazla teknolojinin zararlari..
    Daha önce Real denemisti hatirlamiyorsam, ama basarisiz olmustu. Insan dükkanda insan istiyor.
    Konu Memoli1976x tarafından (05 Mayıs 2018 Saat 02:41 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce Real denemisti hatirlamiyorsam, ama basarisiz olmustu. Insan dükkanda insan istiyor.
    insandan gecilmiyor dükkan merak etme bu sistem tutar ve bir sürü insan issiz kalir.

Tecrübeli Üye -¬=©ÄÑåVã®=¬- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    216
    300 mesaja 755 teşekkür aldı
    Daha önce Real denemisti
    Realin sistemi baskaydi müdür, kasa vardi sen scan yaptirip parasini ödüyordun, kasiyer yoktu, hatirladigim kadariyla...( kasiyer yoktu ama ortada dolasan bi gamyon yardimci vardi )
    Konu -¬=©ÄÑåVã®=¬- tarafından (05 Mayıs 2018 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok basit. Devlet mecbur insanlara bakacak. Buldunmu calisacaksin, bulmadin mi yatacaksin?
    Kardeş dünyanın nüfusu her yıl bir türkiye kadar artıyor

Her yıl yaklaşık 80..90 milyon buda dünya her yıl bir felakete gidiyor demek..

Ben şunu düşünüyorum öyle bir zaman gelicekki devletler öyle kanunlar çıkarıcaklarki ( insanlar kanunla katledilecekler )

Sürekli çalışan sayısı insan gücünü düşürüyoruz diğer taraftan insanların sayısı katlanarak çoğalıyor

Bir sağlıklı düşününce bugün bile kendini besleyemeyen ülkeler, nüfusları birkaç katına çıkınca, kab taşmaya başlayınca kötü olacak..

Üye
    Ettiği Teşekkür
    79
    24 mesaja 27 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş dünyanın nüfusu her yıl bir türkiye kadar artıyor

Her yıl yaklaşık 80..90 milyon buda dünya her yıl bir felakete gidiyor demek..

Ben şunu düşünüyorum öyle bir zaman gelicekki devletler öyle kanunlar çıkarıcaklarki ( insanlar kanunla katledilecekler )

Sürekli çalışan sayısı insan gücünü düşürüyoruz diğer taraftan insanların sayısı katlanarak çoğalıyor

Bir sağlıklı düşününce bugün bile kendini besleyemeyen ülkeler, nüfusları birkaç katına çıkınca, kab taşmaya başlayınca kötü olacak..
    Yüzdeyüz katiliyorum,biryerde okumustum ve cok hakli bulmustum

"Teknoloji insanlar insanlik icin degil zenginlere kolaylik ve rahatlik tanimak icin yapiliyor" ucu emin olun biz normal kesime olacak ve malesef hicbirsey yapamacagiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)