Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2209 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En uygun Kredi karti

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı
    Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gebührenfrei.com dan Advenzia karti bugün geldi aktivierung icin sadece mektuba koyduklari kagidi imzalayip geri göndermemi istemisler, onlara ulastiginda kart aktivieren oldu diye e-mail bestätigung gelecekmis o andan itibaren kart kullanilabilecekmis tabiki ayni anda online portal dan registierung isleminide yapmak gerekiyor harcama ve ödemeleri takip etmek icin.

@sekilsef arkadas e-mail e kadar sendeki gelismelerde ayni olmus bakalim benden herhangi bir talepte bulunacaklarmi, belki farkli vatandaslik durumunda ek bilgi talebinde bulunuyorda olabilirler.

hocam durum nedir sizdende "" aufenthaltstitels , arbeitserlaubnis und aktuellen gehaltabrechnung "" istedilermi ?

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    @sekilsef: Bence Barcley Bankasinin senden Aufenthaltserlaubnis Sayfasinin kopyasini istemesi bir normal prosedür. Yoksa senin bir EU Ülkesinden oturumlu bir Türk vatandaşi olduğunu nasil tespit etsin.

4. ffb üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    tam yazlık komedi ya

adam sana kredi kartı verecek sen onunla binlerce Euroluk alışveriş yapacaksın

tabiki senin kim olduğu bilmek isteyecek ...

senden pasaportun kopyasını isteyecek

boşver hocam sen kart mart alma .. hiç gereği yok ..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    18 mesaja 60 teşekkür aldı
    @Horoz tamamen bodoslama cevap vermissin.. benim yazdiklarimi okumadan cevap vererek asil sen kendini komik duruma düsürmüssün ,,,, bikac gündür burda bu meseleye cevap bekledim "" evet normal prosedür sakincasi yok "" diye biri cikip yazsa pasaportun resmini cekip hemen yollayacaktim .. ama kimse yazdiklarimi görmedi cevapta yazmadi ....sen simdi cikmisin "" Bosver hocam Sen kart alma gerek yok "" diyerek ne yapmaya calisiyorsun ?? video ident ile kimlik tespiti dogrulamasi yapildi hem benim hem pasaportumun her iki sayfasininda resmi cekildi ,, bu yeterli degilmiydi ?

burda okadar konusu gecti dedim belki daha evvel alan olmustur sürecin nasil ilerledigini bilmedigim icin burda daha önceden acilmis konudan devam ettim Video ident ile kimlik dogrulama yapildigi halde birde ekstradan pasaportun oturum sayfanin istemeleri beni biraz rahatsiz etti belkide normal durumdu.. ne var yani bunu sormak sucmu bilgisi olanlarin iki kelime yazmasi okadarmi zor ..

@ffb verdigin yanit icin tesekkürler ..

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,601 teşekkür aldı
    Alıntı sekilsef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Horoz tamamen bodoslama cevap vermissin.. benim yazdiklarimi okumadan cevap vererek asil sen kendini komik duruma düsürmüssün ,,,, bikac gündür burda bu meseleye cevap bekledim "" evet normal prosedür sakincasi yok "" diye biri cikip yazsa pasaportun resmini cekip hemen yollayacaktim .. ama kimse yazdiklarimi görmedi cevapta yazmadi ....sen simdi cikmisin "" Bosver hocam Sen kart alma gerek yok "" diyerek ne yapmaya calisiyorsun ?? video ident ile kimlik tespiti dogrulamasi yapildi hem benim hem pasaportumun her iki sayfasininda resmi cekildi ,, bu yeterli degilmiydi ?

burda okadar konusu gecti dedim belki daha evvel alan olmustur sürecin nasil ilerledigini bilmedigim icin burda daha önceden acilmis konudan devam ettim Video ident ile kimlik dogrulama yapildigi halde birde ekstradan pasaportun oturum sayfanin istemeleri beni biraz rahatsiz etti belkide normal durumdu.. ne var yani bunu sormak sucmu bilgisi olanlarin iki kelime yazmasi okadarmi zor ..

@ffb verdigin yanit icin tesekkürler ..
    arkadasim benim de türk pasaportum var, 1 iki kere benden de fotokopisini istediler pasaportun..
    ben ama sadece pasaportun ilk sayfasini degil, aufenthaltstiteli de (istenmeden) kopyalayip yolladim..
    bu bir normal prosedür.. biliyorum sonradan istenecek..

baska bir örnek vereyim.. kargocu geldi ve evde degildim.. kart birakiyor posta kutusuna..
    simdi sen postaneye sadece pasaportunla mi gidiyorsun?
    ben degil, biliyorum yaninda meldebestätigung isterler diye onu da yanimda tasiyorum..

yasini bilmiyorum, ama bunlar aslinda standard bir türk icin.. yani bilmen gereken seyler..
    Konu talo176 tarafından (25 Eylül 2018 Saat 13:01 ) değiştirilmiştir.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Hekimoglu, basta sana cük düsük limit verecekler. 300 - 500 ancak. Git 20 Euroluk bir benzin al ve fatura gelince hemen öde. 5-6 ay yap, limitini 2500 - 5000 Euro arasi yaparlar.

Bu bankanin iyi tarafi, herkese sans veriyor. Ayligina fazla bakmiyor.

Aslinda kredi karti lazim olmayan herkese kredi kartini tavsiye ederim. Neden size anlatayim. Biz bir arkadas var, 1500 Euro ayligi vardi. Kendi bankasi bile kredi karti vermedi. Oda istiyordu. Cünkü gece gündüz acil bir durm olsa, Türkiye'ye ucmak istese nerden bulsun o kadar parayi hemen. 1500 Euro gelir olan adamin zaten kirasi ciktiktan sonra ay sonunda birakin para biriktirmeyi borca girmiyorsa yine iyi.

Arkadasa ordan kredi kartini aldik. 6 ay icinde 2500 Euro oldu. Sonra kullanmayi birakti. Cebinde kara gün parasi olarak duruyor. Ama avantaji su. 1500 Euro aylik ve iki cocuk ile millet dükkanda taksitle beyaz esya bile vermiyordu veya zor veriyordu. Is sansa kaliyordu. Ne zaman kredi karti 2500 Euro limit oldu, sorunlar bitti. Cünkü taksit yaptigin yer Schufaya arka tarafta soruyor. Ve adamin Limitini görünce düsünce su oluyor. Bu adamin demekki baska geliri varki, bu banka vermis.

Kendi bankasi bile 1000 Euro Dispo zor veriyordu. Onlara misafirligi gittigimize gir gir olsun diye mail attik bankasina dispo istiyoruz diye. Girgir olsun diye 2500 Euro istedik. Aninda verdiler.

Cogu arkadaslar bilmez, bir yerde Finanzierung yaparken, ec-Karte soruyorlar. Bilgisayara ec-Karteyi not ediyor. Ben herzaman diyorum, ordaki saticiya sorun, ec-Karte yerine kredi karti yazma yeri varmi. Aslinda hepsi var. Kredi karti numarasini yazinca sistem hemen limitinizi görüyor ve aninda tamam diyor.

Bana mesala Advanzia 5000 Euro verdi zamanla. Kendi bankama girgir olsun diye Mail attim ve 10000 Euro Dispo istedim. Halbuki 2500 Euroydu dispom. Lazim bile degil aslinda. Adamlar hic itiraz etmeden 10000 Euro Dispo verdiler. Allah kimseyi borca düsürmesin, ama ben bu 15000 kullanmasamda cebinde sakli tutuyorum. Kafan rahat oluyor. Acil bir durum olsa, ailece Türkiye'ye gidilcek olsa, hemen kredi karti ile bilet online aliyorsun. Paypalde oluyor, ama onlar belirli bir rakamdan sonra tereddüt edebiliyor.

Lafin kisasi, burdan alacaginiz bir kredi kartini bir kac ay kullanin, vaktinda yatirin, Schufaniz otomatiken yükseliyor.

Kredi kartini Paypal ve Amazon'da da kayit et. Cünkü bagzi oluyor, mesal beyaz esya al amazon'dan fiyat yüksekse Lastschrift ile kontondan ödemeyi kabul etmiyor sistem. Ama kredi kartin orda kayitli olunca, sistem diyorki, bu adamda limit var nasil olsa ve kabul ediyor.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (24 Temmuz 2018 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Advanzia Bankasi (Gebührenfrei Mastercard GOLD), Fidor ve Revolut Schufa´ya kayit yapmiyor.
    Sadece Santander Bank ve N26 benim Schufa Auskunft´da gözüküyor.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Bende gözüküyor Advenzia.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    ben Gebührenfrei Mastercard GOLD 2 ay önce aldim limit 300 euro 2 defa rechnung geldi hepsini ödedim limiti arttirmadilar
    mail attim yükeseltin diye olumsuz cevap aldim

12. Sparda üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Biraz sabir gerekir limitin yükselmesinde. Yükseltme otomatikmen oluyor.
    Bende 2012 senedsinde o rakamla basladim. Simdi limit 8.000 €, ve Schufa´ya bir kayit olmadan. Yeni üyelere Schufa kayit yapiliyormus ve senin Score´de bakilir limit yükseltirken

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı ffb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz sabir gerekir limitin yükselmesinde. Yükseltme otomatikmen oluyor.
    Bende 2012 senedsinde o rakamla basladim. Simdi limit 8.000 €, ve Schufa´ya bir kayit olmadan. Yeni üyelere Schufa kayit yapiliyormus ve senin Score´de bakilir limit yükseltirken
    benimde limit 5000€ da epey alışveriş yaptım ve zamanında geri ödedim

her defasında yükselttiler

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    526 mesaja 1,106 teşekkür aldı
    Alıntı sekilsef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam durum nedir sizdende "" aufenthaltstitels , arbeitserlaubnis und aktuellen gehaltabrechnung "" istedilermi ?
    Usta kusura bakma uzun zaman Almanya dışında olduğumdan konuyu zamanında takip edememişim kartîm aktivieren oldu online registrierunguda yaptım . Kartta bir hata vardi soyismimi karta iki kez yazmışlar telefonla aradım hemen doğrusunu gönderdiler. 2 isimli kart yanımda diğerini ben gittikten sonra yolladıkları için kartı henüz hiç kullanmadîm nasipse dönünce kullanmaya başlarım.

Ben çifte vatandaşım Alman kimlik bilgilerini verdiğimden olsa gerek başka birşey istemediler.
    Konu hekimoglu tarafından (23 Eylül 2018 Saat 09:06 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Stuttgart / Almanya
    Ettiği Teşekkür
    218
    39 mesaja 50 teşekkür aldı
    Arkadaslar,

benim ögrenmek istedigim

advanzia card

barclay card

DKb card

bu kartlar arasinda hangisi parayi kontonuzdan direk kendi cekiyor ve TR de TL cekince komisyon almiyor?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    dkb kredi karti almiyor , digerlerini bilmiyorum

bu sayfaya bak : https://www.deutscheskonto.org/de/kr...-advanzia-dkb/
    Konu durak78 tarafından (23 Eylül 2018 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Ben Türkiyede para çekmek icin Santander 1plus Visa Card Kullanıyorum. Dikkat edilmesi gereken yeni üyeler Advanzia Card´da olduğu gibi zamanında kendi ödemesi. Eskiden 100% Lastschrift olabiliyordu.
    Özelliği Weltweit 1 % Tankrabatt

@EnesD58: Fatura gelmeyende ödeme yapıp hesabi 0´a düşürebilirsin ve ondan sonra faiz islemez.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    MercedesCard Silber/Gold tavsiye edermisiniz?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    130
    8 mesaja 12 teşekkür aldı
    Ben Türkiyede hem para çekmek icin hemde alisverislerde Santander 1plus Visa Card kullanıyorum. Ziraatbank ve PTTBANK ATMleri ücret almiyor. Diger ATMlerde para cekmeyi onaylamadan evvel ek ücreti ekranda gösteriyor. Eger senden ücret alindiysa Santandere basvurup parani geri alabiliyorsun. Ilk kullandigimda ücret kesilmisti ama dilekce yazdiktan sonra geri iade ettiler. Aylik faturami hesabimdan otomatik olarak cekiyorlar. Simdi degismis olabilir.

Ayrica bu karti Türk Cep Telefonu hattina Almanya`dayken online bakiye yüklemek istedigimde de kullaniyorum.

1% Tankrabatt veriyorlar.

Yeni Üye TR42GS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bende DKB Visa var. Türkiyede kiralık oto için Depozit kestiler bir kuruş komisyon ödemedim. Ayrıca Euro veren ATM lerden hep Euro çektim ne komisyon nede işlem parası verdim.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Stuttgart / Almanya
    Ettiği Teşekkür
    218
    39 mesaja 50 teşekkür aldı
    Arkadaslar ,

Bende Barclays Kredi karti almistim. Birkac senedir memnundum.

Bu son TR tatilimde bayaa kullandim ama Bu sefer kuru ucuz tutmaya baslamislar.

Yani uzun lafin kisasi agustos 2022 de 1 Euro 18,20 civarlarindayken izinden dönünce

Baktim 17,90 gibi Kur dan islem yapmislar , sizlerde de böyle mi ?

Aramizda baska barclaycard kullanan var mi ?

Tecrübeleriniz nasil ?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı Egenin Efesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ,

Bende Barclays Kredi karti almistim. Birkac senedir memnundum.

Bu son TR tatilimde bayaa kullandim ama Bu sefer kuru ucuz tutmaya baslamislar.

Yani uzun lafin kisasi agustos 2022 de 1 Euro 18,20 civarlarindayken izinden dönünce

Baktim 17,90 gibi Kur dan islem yapmislar , sizlerde de böyle mi ?

Aramizda baska barclaycard kullanan var mi ?

Tecrübeleriniz nasil ?
    Brclaycard TEB den euro cekince komisyon aliyormu önceden 000 komisyon vardi 500 euro ya kadar euro cekiliyordu Türkiyede

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)