selam arkadaslar yardim lazim

ben bugün Check24 den Barclaycard New Visa kredi karti bestellen yaptim.. sora idetifikation dogrumalasi icin bi app yükledim Webident adinda,, app actim ve video
görüsmesi basladi tesadüf karsima cikan arkadasta türk cikti pasaportumu gösterdim sora pasaportun resmin cekti benim resmimi cekti kameradan,, sora tamamdir dedi birazdan mail alicaksin dedi Cehck24 den dedi antragunterlager PDF formatinda gelecek dedi ,, buraya kadar tamamda ,, geldi mail dogum tarimi girdim PDF formatinda benim Barclaycard New Visa icin vertrag gelmis üzerinde benim veridgim bilgiler yaziyor ,, ausdrucken yapip altinda imza atip Barclaycard New Visa kartinin Hamburgtaki adresine yollamam isteniyor ama bu gelen vertrag 20 sayfa ,, sadece ilk sayfada benim bilgilerim var gerisi vertrag sözlesme aciklamalari ,,

check24 kunden servisi aradim numara hep mesgul benim sormak istedigim sadece ilk sayfayi ausdrucken yapsam imzalasam Barclaycard New Visa Hamburd adresine yollasim yeterlimi ?

daha önce internetten bu kart bestellen yapan varmi ,, ilerde basimiz agirirmi pasaport resmini cektiler benim resmimi cektiler yani sonucta bu subesi yok bu bankanin telefonla ulasstik ulastik ulasamadik muhatabin yok ..

biraz endiselendim haliyle bilgisi olan arkadaslar yardim ederlerse sevinirim