Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2222 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haber: Gurbetçilere sosyal yardım incelemesi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fani Dünya
    Ettiği Teşekkür
    486
    552 mesaja 3,594 teşekkür aldı
    Birbey Hemserim, yazilarini okumadan yazmam, aslinda sen benim yazdigimi okumadan yazmissin.
    Bir mesajda hemen cevap niteliginde yazmis sonra da benim yazimi okuyup tekrar yazmissin.

Yazdiklarina Tam olarak katilmiyorum. Türkiye hükümeti vatandasini satmaz. Önceki Hükümetlerde
    böyle seyler olurmu bilmem basima gelmedi vede duymadim, sadece Dresnerbank ile Merkez bankasi
    isbirligi sonucunda almanyanin bilgisi disindaki hesaplar ortaya cikmisti diye birseyler yazmisti gazeteler.
    O zamanlar hergün gazete okurdum. Hatirlarsaniz Merkez bankasina 50.000 DM yatiran Türkiye´ye bir
    Araba getirebilir demisti hükümet.

Gelelim günümüze, Avrupa birligi ile yapilan anlasmalar öyle dünden bugüne yapilan anlasmalar degil.
    O anlasmalar ile Yatirimlar yapiliyor Firmalar kuruluyor, ben Televizyon seyretmeyi pek sevmem sadece
    günde 1 yada en fazla 2 saat kadar izlerim; genelde izledigim Belgesel türleridir, gecenlerde izledigim bir
    Belgeselde Vestel firmasinin 1 günü anlatiliyordu, sonrasinda Türk Hava yollarinin belgeselini izledim.
    Özet olarak Türkiye Ekonomik olarak zaten Avrupa birligine girmis, Sirf alman firmalarinin Türkiye´de
    4000 den fazla yatirimlari var. Gecende bir tartisma konusu izledim Bosch Türkiye var adamlar 1 gün
    grev yapsa Avrupadaki otomobil üretimi tamamen durur. Bunlar öyle kolay yatirimlar degil, sen bakma
    Politikacilara, yine bir secim zamani yine kendi halkina hos görünmek icin yine Türkiye karsiti söylemler
    basladi, gecen seneyi unutmadik, Merkel Türkiye´deki firmalari geri cagirdi hic biri onu dinlemedi bile.
    Politaka daki dönenleri Sirketler takmiyor adamlar is yapiyor nerede kazaniyorlarsa oraya yatirim yapiyorlar.

Son söz: Görevli olarak buradaki konunun icerigine dikkat etmek zorundayim, yorum yaparken siyasete
    fazla girmeden Ekonomik acilarida göz önüne alarak yazalim.

Kolay Gelsin!

2. Mesut64 üyemize teşekkür edenler:
    Sah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)