Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2217 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haber: Gurbetçilere sosyal yardım incelemesi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı Mesut64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birbey.3.0 valla senin tastatura acimaya basladim, alev cikiyor tuslardan,
    masallahin var, basladigin zaman bayagi da yol aliyorsun.
    Avrupa Hukuku nedir ne deyildir bilmeden yaziyorsun. Her Avrupa birligi ülkesi birbirlerine
    seffaftir. Bir Fransiz hem fransada hem,de almanya da yardim alamaz. Simdi yapilan da
    ayni Türkiye´nin seffaf olmasi, yok vatandas satmak yok bilmem ne diye yorumlar yazmak
    bence senin görüsünü yansitmiyor tutturmussun bir türkü söyleyip duruyorsun, hemde uzun hava.

Kolay Gelsin!
    Mesut hemşerim klavyede sıkıntı yok. Dakikada 1400 karekter yazma hızım var. Bunun eğitimini almasaydık devletde yazdığım sayfalarca yazıyı on yılda bitiremezdik. Bu iş araba kullanmak gibi. Öğrendinmi sürerken düşünmeden herşeyi kendiliğinden yaparsın.

Mesut64 ne Avrupa Birliği? Ya biz girdikmide şeffaf olacağız? Yukarda üşenmeyip yazdığımı okusaydın bunu şimdi tekrarlamaya gerek kalmazdı. Adamlar bizi almayacak. Ayrıca yukardada yazdım gibi, hükümet her Avrupa Birliği kuralını uygulasa lafım yok, derimki devlet böyle dükünüyor. Hükpmet ama işine geldiği yerde yok sayıyor, işine gelince uyguluyor. Bu ne ya?

Ayrıca uzun havada söylerim, türküde. Çokta severim.

Biz hemşeriyiz. Geçen günde sordum cevap vermedin tam olarak hangi köydensin diye.

@kamanlı dostum, biz bunlarıı daha ortada seçim falan yokkende yazdık. Derdimiz burda oy toplamak değil. Yanlışı göstermek. Çogu uyuyor. Daha anlamadı bile bu yasadan dolayı kaç ocakların söneceğini. Zaten hükümet kendi bunu bilidiği için paylaşımı 2019'a atmıştı. Daha önce olsa oy kaybeder. Bu dolaylı yoldan bir itirafdır.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (25 Nisan 2018 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)