Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2223 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amazon çalışanlarının korkunç çalışma şartları ortaya çıkarıldı

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,090 teşekkür aldı
    Alıntı player6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam dogru haklisin neden daha amazondayim sana söylim amazon her 2 ayda her isciye abfindung teklif ediyor yaklasik 10 bin euro .. simdi ben 2 aya gelmeden yaklasik 25 yere bewerbung yazdim cogu absage geldi bazi yerlere gitim konustum

Ilk soru herzaman böyleydi amazon rheinberg en cok krank alan bir firmadir en cok streik yapan firmadir ne ararsan amazonda

Adi cikmis gibi birsey onun yüzunden cogu yerden absagen geldi ben öyle düsunuyorum.
    Şimdi bence bu biraz havadan sudan bir bahane

Karşı taraf daha değişik düşünemez mı ??

Yaw bu adam tam bizlik , Amazonda senelerdir o ağır şartlarda çalışan birisi

Bizim işte hayli hayli çalışır demeli senin düşünce de

Bak @Putkiran arkadaş ne yazıyor

Ben şahsen ona inanıyorum !!!

Krank olayini zaten abartan bizim Türkler

Ramazan olur Kramk alirlar , Bayramlar gelir krank alır

Düğün Dernek olur krank alirlar

Yaw sitede konular var krankl izine tatile gidenler var

2. TipiTip üyemize teşekkür edenler:
    Sah

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    50
    45 mesaja 72 teşekkür aldı
    Alıntı TipiTip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karşı taraf daha değişik düşünemez mı ??
    Yaw bu adam tam bizlik , Amazonda senelerdir o ağır şartlarda çalışan birisi
    Bizim işte hayli hayli çalışır demeli senin düşünce de
    Ben Personaldiensliestung firmasindayken 3 ay sonra bana suanki sirket antlasma teklif etti.
    Aynen dedigin gibi oluyor.Ama sorun Firmaya girdikten sonra basliyor.

Bana su soru firmada cok geldi sen daha önce nerede calistin.
    Sirket icerisinde bir takim huzuru bozuyorsun gibi oluyor.Millet alismis Handyler ile oynamaya.

Ben yukarida Büroda Calismaya baslayinca adamlar asagida isleri bitiremez oldu.Elbette bu tür Dezavantajlar oluyor.

Ama sunu diyelbilirim Amerikan Sirketleri kadar adi sirketler yok.Ne ararsan onlarda var Union Busting ile basliyor.
    Krank da eve Telefon aciyorlar,Eve geliyorlar.Nerede Urlaub yaptigini bilmek istiyorlar.

Onlar calisor caldiklarina göre oynama helede söz sahibi birisi ol Dedektif pesine takiyorlar.Urlaub da Telefon acarlar ise cagirirlar.
    Bunlar hikaye degil ben 20 Sene böyle bir Amerikan bir is yerinde calistim.

Hatta bana sen bunu niye yapmiyorsun demislerdi. Ich kann nicht über die Leichen gehen dedim ve reddettim.
    Amerikan Sirketleri genelde Statistikler ile cok calisan ve Software ve Übewachungda cok yeltenen sirketler genelde.

Calisma Stillerinin hepsi ayni Managerler ile baslarlar sonra Bilmem bu Manager su Manager.Team Leader bilmem ne Leader.

Ben BR de iken senede 4-5 Milyon para alan adamlar ile ayni sofrada oturdum.Insan insanligindan nefret ediyor.
    Helede Borsa da ise sirket o zaman tam teskilat.

Efendim burada Fitnesimizde Kickerde suda var burada, Yatak istersen sana yatak ta koyarlar is yerine yeterki is yerinden gitme.
    Managament boyutu böyle.

Amazondaki adamlar hic ömründe Amazon paketi, paketlemismi acaba bir sorun bakalim.
    Hayir onu ilgilendiren bir paketleme bu sene 2 Dakika örnegin

1,5dakikada mi yaptin süper o o zaman sana bir Gutschein verirler seneye ise Audit de o paketleme süresi olur 1.2 dakika.
    Die meisten sind Ausbeuter Betriebe.

Hic isi olmayan icin elbette ilk etapta cok güzel. bende 20 Sene önce öyle demistim.
    Lakin isi anlamaya basladiginizda ki calisanin sadece siz oldugunuzu görüyorsunuz.Bunun farkina varmak bazen gec oluyor.

Amazonda Almanyada Streik olunca Mallarini baska Devlet üzeri göndermisti.Veya Umschlaglager diyelim.
    Köleler oldugu sürece bu sirketler icinde sorun degil, elbette.

Krank ve Tatil konusuna gelince.Ben her 10 senede bir Türkiyeye gidiyorum.
    Krank ise hemen, hemen hic yapmazdim.

Felaket bir Psikolojik durum var.Bunu görmemek gercekten körlüktür.
    Bunu Amerikan Sirketlerinde calisanlar bilir.Ha birde bu Sirketlerin ortak bir özelligi ya Dostsun yada Düsman.

Arkadas 13 den bahsediyor bizim orada 18€ veriyorlardi.Cok parami?.Hayir yaptigin ise göre cok degil.Calis günde 10 saat.Hatta 11-12 saat olursa diger saatlerini yazmiyorsun.Yazarsan ertesi gün birileri ile konusmak zorundasin.
    Ancak bunu 20 sene sonra isten cikinca anladim.

Okumamis bir insan icin 13 Euro bile cok para bence Mindestlohn u versinler daha iyi.
    Cünki okumamis insanlar veya Meslegi olmayanlar genelde isi yapiyor ama, olsun onlarin degeri zaten yok.

Meslegi olmayan bir insan icin 13 Euro cok güzel düsüncesini Firma calisanlarina Empoze ediyor bunu görmek gerekir !.
    Amazon da calisanlar ile Meetingler cok yapiliyordur.Ve onlara Amazonun ne kadar basarili oldugunu defalarca söylüyorlardir.Hatta burada calismanin bir ayricalik oldugunu ve ayni isleri yapanlarin cok az para ödediklerini söylüyorlardir.

13,50 nin kac € saat ücreti degilde Prämiere olarak ödeniyor? acaba.

Yarin bir BR kurun bakalim ama GELB olmasin yani sari BR ler sorun olmuyor.Tarif Vertraglar ile ortada bir gezin bakalim neler oluyor.
    Analar ne Manager dogrmus o zaman görüyorsunuz.
    Konu cmssys tarafından (19 Nisan 2018 Saat 22:14 ) değiştirilmiştir.

5. cmssys üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)