Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2250 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyada Müslüman Mezarliklari.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Arkadaslar, sizden bir ricam olacak. Lütfen ilik bankasina kayit olun.

Ben yillar önce o hasta yavrucuklari görünce kayit oldum. Sadece tükürükten aliyorlar ve kayit oluyorsunuz. Size cagirma ihtimalleri milyonda bir. Yani ilk iki hafta icinde cagirmazlarsa, büyük ihtimal hic bir zaman cagirmaycaklar. Cagirirlarsada korkacak bir sey yok. Ilac veriyorlar ve vücüdunuz fazladan ilik üretiyor. Sonra bir makina baglayip kaninizda aliyorlar. Son care olarak alamazlarsa, kalcanizdaki kemikten hafif bir sekilde dörpü yapip aliyorlar. Ama cok nadir.

Isten extra Urlaub yemenize gerek yok. Cogu zaman isyerinizi arayip olayi sizin yerinize anlatiyorlar. Hic bir patron isim cok diye yollamazlik yapmaz. Hatda cogu ücretinizi kesmeden extra frei veriyorlar. Illaki nemrut bir patrona dekgelirsenizde unbezahler Urlaub alip ayliginizi ilik bankasi karsiliyor.

Ben yillar önce kayit oldum. Sonra bana mektup geldi. Bana dedikleri, senin genetigin cok kisiye uyma sansi ilerde de olabilir. Sonra birdaha aramadilar. Yillar sonra bir mektup geldi. Ev doktoru icin mektup vardi yaninda. Ev doktoruna gittim. Hemen kan aldi benden ve oraya yolladi. Sonra mektup geldi, maalesef tutmuyorsun diye.

Bir Alman is arkadasimki tutmustu. O gitti verdi. Simdi dört yil bekleyecek. Dört yil sonra genetik ikiniz ile size tanistiriyorlar. Bu dört yil sundan dolayi var, art niyetli birisi olursa tehdit ile para koparmaya calismasin diye.

Hepimizin su anda yatakda cocugu yatiyor. Simdi bir hayal edin, Allah korusun sizin basiniza gelse, siz ne yaparsaniz? Sokaktaki her insan yalvarasiniz gelir, lütfen kayit ol diye.
    Gözümüzü yummayalim.

2. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)