Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2249 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyada Müslüman Mezarliklari.

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Burda gömülürse gider ziyaret ederiz falan bunlarin hepsi uyduruk seyler.

Vefat eden cenaze nakil fonuna kayit olmamis ve zügürt. Coluk cocukta para vermek istemiyor. Simdi DITIB'e üye olmadan kaldir desen, en az 2500 Euro vermen lazim. Coluk cocuk uyanik, buraya gömerse ve geliri yoksa devlet bir kisimini karsiliyor. Milletin derdi bu. Yoksa ziyaret falan bahane.

Zaten ben milleti anlamiyorum. Ben üye degilim. Ama niye üye degilim, benim param kenarda hazir. Bana birsey olsa hanim DITIB'i arar ve ücreti neyse verir. Sorun degil.

Ama millet 50 senedir Almanya'da bir kefen parasi bile yok cebinde. Almanya'nin paranin bol oldugu zamanlarda ne yaptiysa o kazandigi paralari. Kahvede kumarda ickide yedi. Sonra hoca camide der, "cemaat falanci ölmüs, cenaze fonuna üye degildi, cenazesi kalmasin, herkes gücü neyse üc bes kurus versin". Inanin hic acimiyorum ve bir kurus vermiyorum. Bana ne. Ölecegini biliyordu. Kendisi düsünmediyse cenazesini ben mi düsünecegim. Kalsin cenazesi ortada. Gitsin icki ictigi kumar oynadigi arkadaslari kaldirsin. Neymis müslümanin cenazsi kalmasin. Neresi müslüman adamin? Icki, kumar, kari kiz hepsi varmis. Adamda müslümanlik mi kalir. Bana kalsa cenaze namazi bile kilinmaz. Dinimizde bile hangi sartlarda dinden ciktigimiz acikca belirtilmis.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (24 Mart 2018 Saat 02:02 ) değiştirilmiştir.

2. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)