Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2274 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ebayden sattigim mal dogru oldugu halde alici yanlis dedi,malida geri yollamadi,parayida paypalden geri cekti!

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    160
    10 mesaja 14 teşekkür aldı
    Resmen adam benim malin bozuk oldugunu sikayet edip paray igeri cekti. anlamadigim ebayde rückgabe gesschlossen yapmistim, o da bi ise yaramiyor, bu nasil bi satis aklim ermiyor, resmen al mali, sonra bu dogru mal de, ve parani da geri a, yok böyle bisrsey! Türkiyede olsa tipik Türk derler, ama burda krali oluyor kimse sesini cikarmiyor! bu isin pesine gidicem, ama nereye kadar? adam fotolari bile cekmis yollamis, sisli bulanik ,bisey belli degil. bu konuyu herkese yayicam ,kimse mal satmasin ebay uzeri, paypalden. kötü niyetli kisiler resmen kullaniyor.
    bi arkadas telefon almisti, 820 euro nachname, paket geldi, dur dedi postaciya acicam bakicam dedi, acti gözümüzün önünde paketi, icinden meyve suyu durchlöser cikti!
    ve hemen geri yolladi, ödemedi.
    almis olsaydi 820 eurosu gitti, cunku paketi aldi ve kabul etti, nerden kim bilecek icinde telefon vardi, ben yolladim diycek satan kisi, alan kisi yalan söylüyo dicekti ve 820euroyu Kulan utanmadan ALLAHtan korkmadan cebe indirecekti! bu kadar basit!

nasil yani, paypalde hesabima 40 euro yatirmam gerektigi yaziyor sadece. ebayden de paypalden de tam olarak ne yapacagimi anlayamadim, cunku onlarca menu cikti karsima, hangisi olduguna tam emin degilim, karman corman yapmislar. biri yardimci olabilirmi? sadece ben degilim herhalde
    Konu Memoli1976x tarafından (26 Şubat 2018 Saat 17:14 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)