Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2291 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Berlin´de ögrenci yurdu

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,090 teşekkür aldı
    Alıntı metrofm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profil Resmin Degismis, Sen YAZ, Yazdigini Bi Zahmet Oku, Anladiysan, Mantik Bulabilirsen, Bizde Okuyup Anlariz....Gelmisin Bana DITIB'in kim Kurdugunu Soruyorsun, Banane!!! Benim Icin Cumhuriyet Önemli, Bayrak Önemli, Dinimi Kendime Yasarim, Ibadetimi kendim icin uygularim....Ama Dinimi Bayrakla, Cumhuriyetle Karistirmam, Tüccarlik Niyetine, Laflari Siralamam....Karsinda Salak YOK!! Din ile yazicaksan, o beyninle biseyleri sunmak istiyorsan yaz ama benim Dinimle gelip bana polimik hareketler yapma, Dinimi kullanma....Bana veya digerlerine hesap sorma....Ne Seviyesizsin Sen, Cözemedikmi Niyetini.....Ne Soruyorsun, Ne Diyorsun, Kulagin Duyuyormu Senin????
    usta senin Dinin senin olsun , artik hangi Dine Mensuplan Dininle Dinlen

Elhamdülillah benim Dinimde benim olsun ben Dinimden Menunum , sen Memnun deilsinki siddet hakaret icindesin

Profil Resmi hep ayni Yillardir degisiklik yok , sen artik ne görüyorsun bilemiyorum

gözün o kadar dönmüski yillardir bu sitede ayni olan profil resmini sen ne gördün ??

hem Profil Resmine neden taktin anlamis degilim hayirdir ??

2. TipiTip üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)