Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2282 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dron/Drohne hakkinda bilgi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye sivasli 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı koc1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar son günlerde ilgimi piyasaya teknik acidan baya ilerletilmis 4k kamerali dronler/drohneler cekti. Özellikle dji'in mavic pro modeli dikkatimi cekti ve hakkinda bircok inceleme videosu baktim internette.
    Lakin almanyada bu isin birde kanuni yani varmis. Almanyada cihazi sadece görüs mesafesi kadar ucurabilme, aletin üzerine iletisim bilgileri yazma zorunlulugu ve sigorta yaptirma gibi mecburi sartlar varmis. Bunlar bana cok sacma gelen seyler, zevki ve özeli(adres yazma) kisitlayan seyler. Aranizda bu cihazlardan kullanip bu kurallara uymayan varmi? Yakalanma durumunda, devlet/polis bu konuda nekadar sert tepki veriyor? Biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.
    selam. bende yillardir drohne kullaniyorum. 4k cam ve fpv li. ilk basda syma x5c len basladim sonra büyügüne gittim.

dji ler güzel ama cok pahali.
    sana tavsiyem ,bende kullaniyorum, cheerson cx20 osd li. baugleich mit dji phantom. özellilkleri cok. mission planerlen ayarliyorsun. kendisi gidip geziyor cekiyor sonra kendisi geri geliyor. rth si var. signal kaybolunca veya akkü bitince kendisinden kalkis yerine geri gelip iniyor. gps li. dji phantomdan farki pek yok. ben cok memnunum. gimbal taktim, 4k action cam ve fpv var. livevideo yani. kumandasinda monitor var.
    dhi in parcalari takiliyor buna. brushless motorlu. update yaparsan 1000 metreye kadar cikiyor.

2. sivasli 1967 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye mr_koc_ac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bilgisayarimdan
    Ettiği Teşekkür
    353
    99 mesaja 148 teşekkür aldı
    No comment.
    Konu mr_koc_ac tarafından (06 Ocak 2024 Saat 18:02 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye sivasli 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    selam. sivasliyiz. tabiki dji gibi degil. ben cok memnunum. illede adina 4 kat daha para vermeyi düsünüyorsan baska. o kisisel. youtube da arasdir. dji lan karsilastiranlar var. bunun güzel yönü olan mission planner. softwareni ayarliyabiliyorsun. flugstrecke ayarliyabilir kendi autopilot gibi kendisi ucuyor. flughöhehalten ve flugrichtunghalten ayarliyabiliyorsun. arasdir. elimden geldigi kadar sana yardimci olabilirim. ben wattenscheid da duruyorum. belki bulusabilirirz? flugschein icin online yapabiliyorsun.
    burdan bilgilene bilirsin
    https://www.drohne-quadrocopter.de/w...d-genehmigung/

Tecrübeli Üye mr_koc_ac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bilgisayarimdan
    Ettiği Teşekkür
    353
    99 mesaja 148 teşekkür aldı
    No comment.
    Konu mr_koc_ac tarafından (06 Ocak 2024 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)