Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2287 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abfindung'dan sonra ne kadar süre Arbetslosengeld alinabilir?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    41
    12 mesaja 12 teşekkür aldı
    Alıntı infernoturko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana Ağustosun sonunda cıkış verdiler. Kündigungsfrist altı ay olduğu için çıkışımı 28.02.2019 tarihine verdiler. 2002'de Ausbildung'a başlamıştım ve 2005'in ocak ayından beri kaufm. Angestellter olarak çalışıyorum. Çıkış nedeni betriebsbedingt yazıyor. Şirket iflas etmis değil ama yukardan Stellenabbau veya Sparmassnahme emri geldi dediler. Avukat'a gittim Kündigungsschutzklage einreichen yaptı.

1. Tazminat alma olasılığım ne kadar?
    2. Tazminat miktarı hesaplanabilir mi veya neye göre belirlenir?
    3. Vergi konusunda neye dikkat etmem lazım? (Sanki sene sonuna kadar harcarsam bir dezavantajım yok diye duymuştum ama vergiyle mi yoksa Arbeitsamtla ilgili mi tam hatırlayamıyorum şimdi.)
    4. Kasım ayında Gütetermin var. Benim katılmam mecburi değilmiş. Yine de gitmemi tavsiye edermisiniz? Mahkeme devam çalışmak mı istiyorsun diye sorarsa ne demeli?
    5. İş yeri Freistellung sunar mı acaba yoksa son güne kadar çalışmalımıyım?
    6. Başka yerde iş bulmamın eğer varsa Abfindung'un miktarını olumsuz etkiler mi?
    7. Arbeitsamt konusunda dikkat etmem gereken birşey varmı?
    Betriebsrat Varmi calistigin firmada? ve bu konu hakkinda ne diyorlar? Sozialplan yapildi mi? Kac kisi calisiyor firmada? Baskalarinada cikis verildi mi?

Bu sorulara yanit verirsen , seni tatmin edecek bir cevap alirsin diye düsünüyorum.

2. senali üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)