Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2299 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süresiz oturum icin bilgi lazim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    dedigim gibi b1 sarti kosuyorlar, eger avukatin varsa avukata git digcemde kanunda b1 sarti yaziyor istiyorlar bunu istemeyen biryer görmedim sadece asyl olarak gelenlerden istenmiyor diye biliyorum veya baska bir avrupa ülksi vatandasi ise esin o zamanda istemiyorlar yani esin alman degilde fransiz olsaydi almanyada kalsaydin istenmicekti cok komik olaylar var ben icindeyim bu islerin neler duyuyorum kardesim canini sikma b1 kursuana degilde sinavina girmeye bak sadece kursda yardimci oluyorlar bazi yerler

2. fuk_18 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye kafkaskartali76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    16
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dedigim gibi b1 sarti kosuyorlar, eger avukatin varsa avukata git digcemde kanunda b1 sarti yaziyor istiyorlar bunu istemeyen biryer görmedim sadece asyl olarak gelenlerden istenmiyor diye biliyorum veya baska bir avrupa ülksi vatandasi ise esin o zamanda istemiyorlar yani esin alman degilde fransiz olsaydi almanyada kalsaydin istenmicekti cok komik olaylar var ben icindeyim bu islerin neler duyuyorum kardesim canini sikma b1 kursuana degilde sinavina girmeye bak sadece kursda yardimci oluyorlar bazi yerler
    Allah razi olsun bunca sene oyalamasalardi iyi önce seneyi bahane ettiler simdide bir tek konusma sinavini bahane ettiler artik hayirlisi artik arastirip bi kurs bulmaya bakcam insallah hakkimizda ne hayirliysa o olur onuda. BAsaririm insallah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)