Alıntı Gercekler 2.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ustam, ben bu email adresine bir yolunu bulup girmem lazim.

MXM usta belki bir yolunu bilir. gmail adresi. Oraya girersem, silerim epostalari. Tabiki adam kimligi indirmis olabilir bir yere. Ama epostasina girdigi anlasilirsa birazcik panikler.
Usta dalgamı geçiyorsun birincisi gmail kırılmaz öyle bir babayiğit görmedim güvenlik hat safhada..

Sonra böyle birşeye kalkışarak suçlu değilsen bile kendini suçlu duruma düşüreceksin adamların eline koz geçicek... Bu düşünceden vazgeç

Bırak kalsın öyle hiçbirşey olmaz dostum birşey yapamazlar sen gerekli yerlere bildir olayları anlat ...

Ev alıcaksan nette görürsün ararsın eve bakıcam diye gider evi görürsün ( Sen baya bir dalgınlığa gelmişsin hatta çok )

Zaten nerede fiyatı çok uygun birşey varsa bizim millet zıplıyor hemen ( araba olsun ev olsun sonra arkasından bir pislik çıkıyor )

Bir gün zeitarbeit Job AG iş görüsmesi vardı gittim kapıdan girdim direk benden pasaport istediler ( kaçak gibi ) fotokopi çektiler niye dedim nemiş kendilerini garanti altına almak içinmiş

Bekledim girdim görüşmeye sonra çıktım görüşme bitti şimdi dedim geri verin çektiğiniz fotokopiyi olmaz onu veremeyiz bizde kalıcak dediler..

Sizemi güvenecem buda benim garantim dedim polis çağırmadan verin dedim çabuk telaş içinde verdiler hemen ne olur ne olmaz benim olayda seninkisine benzer