Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2337 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Finanzamt dan mektup

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı Mezarci59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok gercekten yok Olay su konuyu acan arkadas Bir miktar ceza ödiyecek ve arkasindan vorrauszahlung yapacak. dogrumu acilan konuda bu? Digerimiz Ben yaptiriyordum heryil 250-300 alacakli oluyorum. Benden Birsey istemiyorlar lanet olsun alacagim 300 euroya ugrasmam diyor. Dogrumu? Dogru. Benim burada yazdiklarim kimseyi hedef almak degildir Hicte olmadi. finanzamtan kimseye hayrina 1cent ndahi birakmaz Ben neden aman beni rahat biraksinlar diye onlara parami birakayim? ya hirsizlik yapmiyorum dolandiricilik yapmiyorum alin teri ile kazandigim paradan alinan verginin fazlasini geriye istiyorum. Benim kendi alin terim He birakan birakir beni baglamaz ilgilendirmezde.
    bu kadar basit bastan beri verecegin cevap arkadasim budur iste ne guzel simdi ayni dili konustuk iste neyse kirdiysam ozur dilerim sivridir dilim biraz ama asla kirmak degildir maksatim kal saglicakla.

2. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)