Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2333 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ryanair Cok ucuza Ucak Biletleri

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,890
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Hocam Barcelona stadı harika demişsin, bari maç izleyebildinmi. Uçak frankfurt dan mı, Hahn dan mı kalktı.

2. 44Malatya üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    73
    19 mesaja 49 teşekkür aldı
    Sevindim memnun kadigina usta

5. ET24 üyemize teşekkür edenler:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,213 teşekkür aldı
    Akbaba bana konuyu hatirlattigin icin ve bilgilerini paylastigin icin tesekkür ederim.

Arkadaslar benimde Londra ucus hakkinda bilgimi yazayim,

Bilette 10 kg el bagaj hakkiniz var her arkadasin da yazdigi gibi, yemek icmekte parali.
    En önemli ve dikkat edilmesi ise check in olayi 1 önceki mesajimda resimli 3 secenek sunmustum fiyat konusunda en ucuzunu alirsaniz 48 saat ucusunuza kala check in yapabiliyorsunuz. sahsen yapmazsaniz havaalaninda bizim önümüzde ayni ucaga bir aile 1 cocuguyla yaklasik 150 euro check in parasi ödediler kendileri yapmadigi icin en önemli durum bu.
    ucus gününe kadar fazla bagajiniz varsa ucmadan önce valiz parasini internet üzeri öderseniz yine hakkiniz olur.

kisacasi bir yere gezmeye gitmek istiyorsaniz ve check in i de yapabilceginizden eminseniz ucuz billetten faydalanabilirsiniz ucmaya degermi, bence evet bu fiyata deger sadece kurallarina dikkat edin.

saygilar

7. 3 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    Alıntı 44Malatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Barcelona stadı harika demişsin, bari maç izleyebildinmi. Uçak frankfurt dan mı, Hahn dan mı kalktı.
    44Malatya, sana cok yakin yerden, Frankfurt am Main.
    gecen pazar günü oynanan Barcelona-Alaves macinada gittik, iki ay önce ucak ve mac icin bilet almistim.
    eger futbola birazcik ilginiz varsa,bu stadi mutlaka görün.hani anlatilmaz,mutlaka yasanmasi lazim derler ya,aynen öyle.stad harika,oyuncular dünyanin en iyileri, mac baslarken Barcelona marsini söylediler,Barca-Barca-Barrcaaa. hele stad hep beraber Messi,Messssi diyor muhtesemdi.
    biz ailecek gittik,hic mac sevmeyen esim bile hayran kaldi.
    99bin kisilik ama giris-cikis cok kolay. hersey düzenli ve basit. ayrica stad temizdi, yiyecek-icecek satilan yerler,lavabolar bile iyidi.
    biz GS formalarimizla stada iki saat önce geldik,stadin etrafinda iki tur attik. ispanyollar Arda'dan dolayi herhalde bize güzel seyler söylediler,bazilari cim bom bom bile dedi.
    tahmin edemeyeceginiz kadar Türk vardi, hele Barcelona otobüsünün beklendigi bir yer vardi, Fenerbahce-Besiktas-Türk Milli takimi formalilarin toplami ispanyollardan coktu. Türkiyede okul tatili varmis. sade Türk degil,cok turist vardi, bu stad cok turist cekiyor.
    stadin icinde FC Barcelona shop'lar vardi, original formalar 85€, hemen stadin önündede 20€ sahteleri satiliyordu.Türkiyede bile sahte forma satmak yasak,barcelona stadinin önünde sahtesi satiliyor.
    kusura bakma,yazdikca yazasim geliyor

9. akbaba üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Ama ben kendim birdaha ucmamama karari aldim Holzklasse ile [/QUOTE]

Kardes Holzklasse diyorsun tmm sahsi fikrine bi itirazim yok ama inan bana Ryanairdaki Holzklasseyi ben sahsen belirli OnurAir, Sunexpress, Germanwings ve Pegasus koltuklarina tercih ederim. Biz ne Holzklasselerde memlekete ucup geldik. Aynen belirttigin gibi ucaklari herseferinde neredeyse yeni gibi ve genelde herzaman tüm Avrupa 40-60 € ayaklarinin altinda. Eeeeh tabi bunun bedeli kücük Havaalanlarina yönelmek, bilmeyenler sakin Düsseldorf ve Frankfurt Havaalanlariyla karistirmasin, bunlarin bizi Weeze digeri Hahn oluyor. Ve diger püf noktasi adamlarin Sitede belirttigi gibi herseyi kontrol edip yaparsan hic bi sorun yok hatta cok daha fazla kolaylik var. Bu ucuslarda kimse 30 kilo yük hakki beklemesin, eger 5-10 kilo el bagajim ve yanimda kücük bi pasaport/laptop camtam yeterli derseniz bu sirketten daha ucuza ucma sansiniz yok. Bazilari ucuza bilet aldim diye seviniyor gerisini düsünmeyip checkin yapmadan boardkarte drucken yada telefona indirmeden havaalanina yola cikip sonrada yok Ryanair kötü yok calisanlari cok kötü davraniyor diye yaygara ediyor. (Burda seni kastetmiyorum, alman haberlerdinde kac defa haber cikti). Sirket sizi uyarmis bilgilendirmis daha ne yapsin. Kisacasi ben bu sirketle cok ülke gezdim ve hersefersinde memnun kaldim, eger diger kücük havaalanlarina gitmeyi göze aliyorsaniz hic cekinmeden alabilirsiniz, yani buseferde ilk msjda ET24 kardesin yazdigi Milan havaalani Bergamodadir bunlara dikkat edelim. Bergamoda Milan trenle 35-45 dk. otobüsle 50-70 dk. (5€ tek yön) trafige bagli. Bergamonun icine Otobüs 2-4€. Sorusu olan cekinmesin sorsun.

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    Alıntı mahsun67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes Holzklasse diyorsun tmm sahsi fikrine bi itirazim yok ama inan bana Ryanairdaki Holzklasseyi ben sahsen belirli OnurAir, Sunexpress, Germanwings ve Pegasus koltuklarina tercih ederim. Biz ne Holzklasselerde memlekete ucup geldik.

Ustam burada saka ile karisik yazdim Smiley ile, amacim kimseyi kirmak yada Kücük düsürmek asla degildir.

Yazimi yazarkene espiri ve az elesdirici yazdim. Sanki Türkiyeye ucarkene Privat Jet kaldirdigimiz yok.

Yanliz sunu ifade etmek isterim: Bugünkü bilgi paylasimi ve benim sefer yapdigim zamanki bilgi paylasimi (Ryanair)

arasinda daglar var. Bunu Medianin baskisi üzerine bugünkü iyi hale geldi. Benim sefer yapdigimda bagaj ile

hicbirsey yazmiyordu, yazsada Kücük yazida biryerinde belirtmisdir. Ucaklarin yeni oldugunu ve Pilotlarin deneyimli oldugunu yazdim.

Istersen yazimi tekrar bi oku.
    Konu V/S tarafından (05 Şubat 2018 Saat 03:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,890
    Akbaba ustam anlatımın için çok çok teşekkürler. Bizimde öyle tatil özlemimiz var, oraya gitmişken stadı da görüp canlı bir maç izlemek isteriz.
    Bizim çocuklar daha okullu oldukları için tatilimizi okul tatillerine göre yapıyoruz.
    Siz orada kalma işini nasıl çözdünüz, halkla sohbetiniz hangi dilde geçti

13. 44Malatya üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    booking.com'dan daire(ferienwohnung) kiraladim, iki yatak odali,4 kisilik. la sagrada familia bazilikasinin tam karsisindaydi,balkondan bazilika gözüküyordu, 7 gece 470€ verdik.burasi tam sehir merkezi gibiydi, birsürü restaurant-kafe-market ne ararsan vardi.evin mutfagida vardi, evdede yedik,disardada. barcelona pahali degil,mesala frankfurttan ucuz. sadece araba park yerleri cok pahali, barcelona'nin icinde bedava park yeri yok,park yerleri 3 renk,beyaz-yesil-mavi. beyaz bedava, yesil-mavi parali ama beyaz yok,ben görmedim. parkyeri ücreti saati 2,50€'den basliyor. hayatimda vermedigim kadar park yeri parasi verdim.hergün 20-30€. sabah 9'da görevliler gezmeye basliyor.
    dil konusunda,benim gördügüm katalanlar biraz milliyetci,evde satelit yayinlari vardi,95 tane,hepsi ispanyolca. ilk gittigimiz gün,aksam gitmistik,arabayi evin önüne biraktik,park automatlari sadece ispanyolca,sabah kalktik,ceza yazmislar. 4 tane polis karakoluna gönderdiler bizi,ingilizce bilen polis bile azdi, en sonunda patladik,bu ne yav dedik,ordan oraya,ordan oraya... polis bize, tatile gideceginiz yerin dilini neden ögrenmediniz demezmi!!!!
    dil bilmeselerde ispanyollar nazik-hos insanlar. bir kafe veya restauranta gittiginizde neseyle sohbet eden katalanlari görüyorsunuz...
    kac kisiniz?cocuk varmi? secenekler cok, barcelona kücük bir sehir, gördügüm bazi Türkler yürüyerek gezdiklerini söylediler,ama hepsi 25 yasindan büyüktü. fazla park yeri parasi vermemek icin biraz sehir disanda kalip,araba kiralanabilir,veya metro.
    bence 5 gün yeterli,gidersenizde pisman olmazsiniz saniyorum...

15. 2 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,890
    Ustam bir rehberden daha iyi anlatdin, ellerine saglik.

Orada metroya, otobüse binmek bence daha iyi olur, bu kadar park cezasindan daha iyi.

17. 44Malatya üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)