Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2368 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ryanair Cok ucuza Ucak Biletleri

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    834
    262 mesaja 544 teşekkür aldı
    booking.com'dan daire(ferienwohnung) kiraladim, iki yatak odali,4 kisilik. la sagrada familia bazilikasinin tam karsisindaydi,balkondan bazilika gözüküyordu, 7 gece 470€ verdik.burasi tam sehir merkezi gibiydi, birsürü restaurant-kafe-market ne ararsan vardi.evin mutfagida vardi, evdede yedik,disardada. barcelona pahali degil,mesala frankfurttan ucuz. sadece araba park yerleri cok pahali, barcelona'nin icinde bedava park yeri yok,park yerleri 3 renk,beyaz-yesil-mavi. beyaz bedava, yesil-mavi parali ama beyaz yok,ben görmedim. parkyeri ücreti saati 2,50€'den basliyor. hayatimda vermedigim kadar park yeri parasi verdim.hergün 20-30€. sabah 9'da görevliler gezmeye basliyor.
    dil konusunda,benim gördügüm katalanlar biraz milliyetci,evde satelit yayinlari vardi,95 tane,hepsi ispanyolca. ilk gittigimiz gün,aksam gitmistik,arabayi evin önüne biraktik,park automatlari sadece ispanyolca,sabah kalktik,ceza yazmislar. 4 tane polis karakoluna gönderdiler bizi,ingilizce bilen polis bile azdi, en sonunda patladik,bu ne yav dedik,ordan oraya,ordan oraya... polis bize, tatile gideceginiz yerin dilini neden ögrenmediniz demezmi!!!!
    dil bilmeselerde ispanyollar nazik-hos insanlar. bir kafe veya restauranta gittiginizde neseyle sohbet eden katalanlari görüyorsunuz...
    kac kisiniz?cocuk varmi? secenekler cok, barcelona kücük bir sehir, gördügüm bazi Türkler yürüyerek gezdiklerini söylediler,ama hepsi 25 yasindan büyüktü. fazla park yeri parasi vermemek icin biraz sehir disanda kalip,araba kiralanabilir,veya metro.
    bence 5 gün yeterli,gidersenizde pisman olmazsiniz saniyorum...

2. 2 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)