Alıntı Selam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@megabond

Allah yardimcin olsun. Niyetin bayagi güclü ve ögrenmeye azimlisin. böyle olduktan sonra Allahin izni ile sen bu isi ya sökersin yada sökersin. yani baska yolu yok. Zorlandigin an olursa dahi ümidini kaybetme, sen su an dagin zirvesine tirmaniyorsun onun icin sana zor gelir, ama ne zaman zirveye vardin o zaman rahat edersin. CNC konusunda diger arkadaslar sana söylenecekleri zaten söylemis, benim söylememe artik gerek yok. Zaten pek bilgimde kalmadi, yillar önce meslegi yaptim ve bitirdim ama bugüne kadar tek birgün dahi olsa bile bu meslek üzerinden hic bir kurus para kazanmadim. cünkü bu meslegi istemiyerek yapmistim ve sinavlari kazanip bitirsem bile bu meslekte calismayacagim diye kendi kendime mirildanirdim.

onun icin seni takdir ediyorum ve bol basarilar diliyorum. Insallah bu zorlu sinavdan basari ile gecersin ve hersey gönlünce olur.
Allah razi olsun ustam,,birseyler icat etmeyi severim,,,aslinda gecte kaldik,,yas olmus 45,,,bu saatten sonra nasil olacaksa artik !!!!zamaninda üstüne düsüp ögrenmeye calissaydim,,simdi bayagi bir yerlere gelmistim,,,

gelecekteki teknoloji artik sadece CNC makinalari ile olacak diye düsünüyorum,,,gerci coktan beri var,,yeni bir sey degil,,,biliyorum,,,bir ülkenin gelismesi kesinlikle ve kesinlikle makina mühendisliginden ve CNC makinalarindan geciyor,,,binada yapsan,,hiyar domates te yetistirsen,,arabada üretsen,,,hepsi makina ile oluyor,,,

mesela hollandanin tarim aletlerine hastayim,,,adamlar calisiyor yapiyorlar,,,,biz havucu ekicezde marabalari toplayip,,tarladan sökmeye gidicez de ,kasaya koyup pazara sunacazda,,,ölme e$$egim ölme

takim i$in yarisi derler,,,gerekli takimin varsa,,yaptigin i$tende zevkte alirsin,tatli helal kazancta saglarsin,,,yani uzatmiyayim,,everest in eteklerine vurduk kendimizi,,bakalim yarisina varmak nasip olacak mi ???

Almancam cok süper olmadigi icin,,aslinda bu anlatimlari Türkce bulabilsem,,benim icin züper olucak,,bakalim kismet artik.