Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2342 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mercedes w204 Automatikgetriebe öl

Tecrübeli Üye mr_koc_ac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bilgisayarimdan
    Ettiği Teşekkür
    350
    99 mesaja 148 teşekkür aldı
    N yi bence bulunsun diye koymuslar otomatik vitese.
    O daha öncede yazdigim nadir durumlarda bulunsun diye koyuyorlar sanirim. Ben hep sahsen lambada frene basarim. Hic aklimdan gecmiyorda biseyin bu yüzden daha cabuk eskiyecegini. Gecen okudum, iyi bir sürücüyü ney belirler diye bazi örnekler yazmislar. Bilmem yokus asagi frene basmadan geri vites yapip motor freni yaparsan, iyi sürücü oluyormussun. Ben hep gerektigi yerde frene basarim, ama bu yüzden kötü sürücü oldumu düsünmüyorum. Herkes kendine nasil uyuyorsa öyle sürer, bunada kimse karisamaz. Sende ustam nasil iyi oldugunu düsünüyorsan öyle yap. Ama yinede burda bazi üyeler uzman fikri(fachwissen) verirse, fena olmaz tabi ve yeni bisey ögrenmis oluruz.

2. mr_koc_ac üyemize teşekkür edenler:
    mxm

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    21
    2 mesaja 3 teşekkür aldı

vites boşta N de gitmek

Vites Boşta. Manuel araçlarda ki vites boşta pozisyonuyla aynıdır. Otomatik araçlar Park pozisyonunun dışında, bu pozisyonda da çalışırlar. Bu pozisyonda, şanzımanın elektronik, arıza ve yağ seviyesi kontrolleri yapılır. Duraklamalarda kullanıla bilir. Araç hareket halindeyken bu pozisyona alınmamalıdır. Yetersiz yağlamadan dolayı şanzıman hasarına sebep olabilir yokuş aşağı giderken n pozisyonda giderken aracın kontrolü zorlaşır ve genelde düşünce yakıtın az yakmasıdır ki bu kesinlikle yanlış bir düşünce yakıt artar.

5. 2 kişi cakal07 üyemize teşekkür etti:

Üye Mhmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Paris
    Ettiği Teşekkür
    24
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Konu biraz eskimis eger bazi arkadaslar istedikleri cevabi bulamadiysa buraya biraktigim resimde yaziyor yag degisimi için suan baktim, baska konularda parça referansi veya tamir hakkinda bilgi istiyenler yardimci olabilirim mercedesin kullandigi Epc + Wis kullaniyorum .
    https://ibb.co/ki3Dxo

Tecrübeli Üye mr_koc_ac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bilgisayarimdan
    Ettiği Teşekkür
    350
    99 mesaja 148 teşekkür aldı
    Konu kapanabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)