Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2361 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mercedes w204 Automatikgetriebe öl

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye mr_koc_ac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bilgisayarimdan
    Ettiği Teşekkür
    353
    99 mesaja 148 teşekkür aldı
    Ustam cok sagol. Senin soruna cevap vermeden, bir sorum daha olacak. Vitesin düzenli bir sekilde degismedigini nasil anlariz.
    Ben basiyorum gaza, araba normal bir sekilde 50ye, 100e cikiyor. Birseyler düzgün olmayinca, duraklama mi hisediliyor?

Senin soruna gelince. Ben 4üncü aydan bu yana yukarida yazdigim otomatik vitesli arabayi kullaniyorum. Simdiye kadar 1 kere bile vitesi N´ye alma ihtiyaci duymadim.
    Yokus asagi yollarda ben cogu zaman ayagimi gazdan cekerim(D´de) ve fren vermeye hazirlikli olurum, özellikle 30 luk yollarda.
    Birkere arkadasla onun arabasiyla, otomatik bir araba yikama tesisatina girmistik. Orda adim adim arabayi yikiyordu ve arabayi tren rayi gibi demirde otomatikmen kendi hareket ettiriyordu tesis. Orda tesadüf görmüstüm , otomatik arabalari N´ye alin diye bir yazi. Ben kendi arabami sahsen el yikamaya götürüyorum, yani bana öyle bir durumdada lazim olmuyor.
    Bakalim bana ilk nezaman lazim olacak su N vitesi. Eger aranizda uzun yillar otomatik araba kullanan tecrübe verebilirse, versin.
    Birde suda var. Ben bilmiyorum simdi vitesli ve otomatik araba ayni reaksiyonumu verir. Ama cok iyi hatirliyorum, bundan 8 sene önce isten geliyordum. Arabam ozamanlar kücük ford fiesta, normal el vitesli. Yokus asagi bir yolda arabayi bosa aldim ve kendi kendine araba gidiyordu. Yagmur yagmiyordu ama yollar önceden yagdigi icin az yasti.
    Yol s seklinde asagi dogru gidiyordu. Ben ilk virasta dönüyüm dedim, ama araba kontrolden cikti. Arabayi zor güc kontrol ettim, firene bastim, ama nafile. Araba kaymaya devam etti ve güm diye yüksek kaldirima vurdum, cantlar mahvoldu.
    Uzun lafin kisasi, o günden beri asla daha yokus yollarda arabayi bosa almadim. Otomatikte´de ayni etkiyi verirmi bilmiyorum.
    Konu mr_koc_ac tarafından (10 Aralık 2017 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.

2. mr_koc_ac üyemize teşekkür edenler:
    mxm

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)