Slm arkadaslar ilseirmin yogunlugundan dolayi gelismeleri yazamadim. Okula gittim gayet sakin bir sekilde. 3 tane ögretmen ve okulmüdür yardimcisi ile birlikte oturduk ve konustuk. Daha kapidan iceriye girer girmez ögretmenlerden birtanesi benden özür diledi . Datenschutz önemli degil diyen arkadaslar bu sefer yanildi. Gayet de önemliydi hatta hatta müdür geldiginde lutfen bu konuda özür dileyin diye de söyledi ogretmene müdür yardimcisi. Diger konularda resmen kivirdilar. Tabii ki derdini iyi anlatmak gerekiyor ozellikle sinirli olmamaniz layim cunku size bakip cocugunuzu degerlendiriyorlar. Sinif degistirmek istedigimi soyledim bundan sonra bu ogretmenlerin cocuguma karsi önyargili olmasindan endise ettigimi soyledim. En az 10 defa mudur yardimcisi lutfen bastan baslayalim bize guvenin bir daha böyle seyler olmayacak diye söylediler. Bu sadece bir tavsiye idi dediler. BEn de bu aceleniz ne daha okul yeni baslamis bunun icin bu kadar abartili olmayin. Ögretmenler de hatalar yaparlar bana cocugum icin en dogrusu olacagini da soylemekten vazgecin dedim. Gayet olumlu bir hava vardi. sunu da kabul etmek lazim. Onlar da cok anlayisli ve kibar davrandilar. Olayi bu sekilde kapattik simdiden. Yorumlainiz icin de cok tsk ederim.