Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2389 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 12 senelik arkadasim hipomani

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,612
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    @ tutu2004

ilk önce gecmis olsun,,Allah $ifalar versin,,,evet diger arkadaslarinda dedigi gibi sabir cok önemli,,,

bende bir iki fikir vermek isterim,,,artik isine yarar veyahutta yaramaz bilemem,,yaparsin veyahutta yapmazsin sana kalmis arkadasim.

e$in hayattan soguduysa,,Allah korusun herkesten herseyden sogudugu gibi senden de sogumu$ olabilir,,,insallah öyle bir durum yoktur...

e$inin en yakin görüstügü bir arkadasiyla kontaga gecip,,,e$inin neler yapmak istedigini,,e$inin haberi olmadan ögrenebilirsin,,o na görede hareket edersin,,,

seyahat mi etmek istiyor...alisveris mi yapmak istiyor,,sinemayami, tiyatroyami gitmek istiyor,,,veyahutta bazi cemiyetlerin icinde faal bir sekilde calisip kafasinimi dagitmasi gerekiyor,,,,bu yazdigim konu basliklari,,e$in tarafindan sana söylenmiyor olabilir,,,,ama iyi niyetli bir ajan arkadasla bazi konulari daha cabuk halledebilirsin.

hap ilac olayini kesinlikle uzun vadeli bir cözüm olarak düsünmüyorum,,,en iyi ilac, pozitif moralin yüksek degerlere getirilmesi diye düsünüyorum.

fazlada uzun yazip satir kalabaligi yapmak istemiyorum,,umarim ne demek istedigimi anlatabilmisimdir !!!

sormak istedigin birseyler olursa, aklimizin erdigi kadariyla, biraz daha acmaya yardimci olmaya calisiriz insallah.

$imdilik Allah yardimciniz olsun

2. MEGAbond üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)