Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3279 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 212 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015 VAG COM VCDS 12.12.3 Deutsch

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye iso98783 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kamp-Lintfort / NRW
    Ettiği Teşekkür
    80
    67 mesaja 87 teşekkür aldı
    merhaba arkadaslar
    1. eger eliniz ve beceriniz cok yatkin degilse öyle kablo alir ögrenirim seklinde alipta ugrasmayin cünki tamirden cok bozarsiniz.
    2. bu yukaridaki kablo ve programlar craklanmis mallardir yani versiyon aldiginiz kablo 12.1.1 versiyonla ise sadece bunla calisir cünki kablonun icinde sadece ve sadece 12.1.1 icin crack var ne baska kablo ile nede baska versiyonla calismaz onun icin update yapmayin diye uyari vardir.
    3. iki olayi lütfen karistirmayin codierung ve freischaltung
    codierung yukarida adi gecen kablolarla yapilabilir ama olacak diye sart yok cünki yapilmasi istenen özellik arabada mevcut olmasi lazim misal ben arabamda-DWA Ent- und verriegeln mit Horn quittieren- olmadi neden cünki bende DWA yok yani varsa codierung olur yoksa sende ugras dur ve sonra yaptim yaptim olmuyor diye forumlarda gez dur.
    4- Freischaltung meselesi ayri bir konu ve codierungla hic ilgisi yok ve audi servisinden baska yerde yapma imkani yok eger arabanizda herhangi bir steuergerät degistiriseniz mecbur servisinde freischalten yani arabayla eslestirme yapilmasi lazim baska care yok eger varsa bilen arkadaslar yazsin bosuna para ödemeyelim

2. 2 kişi iso98783 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)