Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2461 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardiminiz lazim- Esim alt Komsudan Dayak yedi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye cuno611 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    53
    23 mesaja 104 teşekkür aldı
    Alıntı Selam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @cuno

Avukata danismadan polise gidip bu dava hakkında yorumda bulunduğun için sen şimdiden bu davayı kaybettin. hayirli olsun. Polis sana sen fark etmeden tuzak sorular sorup seni kapana almistir ve bunu mahkeme gününde aleyhinde kullanacaktır. hakli durumdan suclu durumuna simdiden düsmüssün ama sen daha hala farkinda bile degilsin.

Avukatın olsaydı bu tuzak soruları sorsalar bile avukatın bu isin ustasi oldugu icin hepsini bilir ve ona göre önleminide alırdı.

Ama sen burdaki arkadaşların verdiği uyarıları ve sana tavsiye ettiği avukat yolunu kullanmadın ve inatla yanlış yolda gittin.

Iyi bir avukatin olsaydi mahkeme günü daha dava baslamadan evvel siz bekleme salonunda beklerken her iki tarafin avukatlari hakim ile pazarlik yapiyor ve mahkemenin verecegi karari orda kendi aralarinda belirliyorlar.

Aussage gegen aussage diye birşey yoktur alman hukukunda. Esas olan mahkeme gününde sorulara verdiğin cevablarin inandırıcı nitelikte olması. Ama sen poliste ifade verdiğin için ve tuzaga düstügün icin bakarsın mahkeme olmadan dahi hakim karara bağlar ve büyük ihtimalle sana mektubla davayı kaybettiğini ve böyleliklede alacagin cezanı bildirebilir.

Şunu hiçbir zaman unutma ve her zaman kulak arkası yap..... almanyada birisine küçük park cezası gelse bile bunu illaki avukata vereceksin. Avukatsız sen her zaman 1:0 geridesin.

Birak tahmin edeyim.....karsi tarafin avukati var degilmi? Hadi sana kolay gelsin o zaman.

Merhaba, Mesajin icin Tesekkür ederim, böyle mesajlari ciddiye aliyorum. Simdi benim dogrudur Avukatim yok. Yanliz onun verdigi Aussage ile einstweilige Anordnungda verdigi ayni olmasi lazim 'ki bunuda Avukat yapti zaten. Simdi ben bu Polise dünden bugüne gitmedim. Vorladung mektupu geldi, ve bende o zaman icinde kendimi hazirlama zamanim oldu. Tabiki ben kendimi bir Avukat gibi hazirlayamam. Allaha sükürler olsunki almancam iyi, kendimi koruyacak kadar, gidebilecegim yere kadar. Hakkim olan yüzde bir bi ihtimal bile olsa oraya gitmek isterim ve giderim. Ben polise gittigimde tahmin ettigim gibi yani onalrin verdigi aussage gibi hazirladim kendimi, ona görede savundum kendimi. Ben oldugu gibi anlattim, Anzeige yaptigimiz gün bile verdigimiz aussagenin aynisi ki icinde bitane yalan bile yok. Belgelerimle gittim. Onun yanlis Aussage yaptigini kanitlayacak Resimler götürdüm, Mesela karsi tarafta adam Balkondan gördü diyor beni dövdüklerini. Bende bunun üzerine evin dis kapisinin 1 metre ötesinden REsim cekti, Das Spiegelt diyerek konuyu lehime cevirdim. Sachbeschädigung var dedim, Resmini götürdüm. Olay gününden bugüne kadar bana yaptiklarinin Notunu aldim. Uyuzluk olsun diyede dedimki, Sahis benim onu merdivenden asagiya attigimi söylüyor. Aldigi Rapor Pazartesi günü (Olay günü Cuma günüydü) Bunlar neredeyse her hafta sonu sarhos bi sekilde evlerine geliyor, kendisi sarhos sarhos merdivenleri karistirip yere düsmüstür. Insanlik hali, hersey olabilir dedim.

Arkadaslar sizi anliyorum. Almanya suanda bizlere biraz garip davraniyor, Düsmanca davraniyor. Ama Polise gidip ifade vermek, tuzaga düsmek degildir. Tabiki avukatin yerini tutamaz, ama bu kesinlikle bir tuzak degildir.

Konuda gelismeler olursa buraya tekrar yazicam sonuc cikana kadar. Biliyorum Merak ediyorsunuz, sizin yazdiklariniza saygim var ve cok ciddiye aliyorum, türke türkten baska kimse yardim etmez ...

Allaha emanet olun

S&S
    cuno611

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    merhaba cuno611,

sen konulari bir birine karistiriyorsun ! yazdigini bi oku, ona göre düsün.

1. asil konu sen beschuldiger Olman. karsi taraf ne yapti bunu suan hic kimseyi ilgilendirmiyor. senin davan ayri, sachbeschädigung yapti iyse o zaman sende anzeigen yapacaksin. ama senin vorladung ile hic alakasi yok.

2. senin almanacn süper olsa bile, bu senin isine yarmaz. avukat gibi kanunlari bilemesin ve kendini savunamaz sin. sen suan hakliken haksiz yere düsüyorsun.

3. polis ler yazdigim gibi senin yüzüne gülerler ve arkandan is cevirirler.

4. karsi taraf senin komsun cok zeki birisine benziyor. onun icin dikkatli ol. kimin aklina gelir adamin anzeige yapacagina.

Alıntı cuno611 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Mesajin icin Tesekkür ederim, böyle mesajlari ciddiye aliyorum. Simdi benim dogrudur Avukatim yok. Yanliz onun verdigi Aussage ile einstweilige Anordnungda verdigi ayni olmasi lazim 'ki bunuda Avukat yapti zaten. Simdi ben bu Polise dünden bugüne gitmedim. Vorladung mektupu geldi, ve bende o zaman icinde kendimi hazirlama zamanim oldu. Tabiki ben kendimi bir Avukat gibi hazirlayamam. Allaha sükürler olsunki almancam iyi, kendimi koruyacak kadar, gidebilecegim yere kadar. Hakkim olan yüzde bir bi ihtimal bile olsa oraya gitmek isterim ve giderim. Ben polise gittigimde tahmin ettigim gibi yani onalrin verdigi aussage gibi hazirladim kendimi, ona görede savundum kendimi. Ben oldugu gibi anlattim, Anzeige yaptigimiz gün bile verdigimiz aussagenin aynisi ki icinde bitane yalan bile yok. Belgelerimle gittim. Onun yanlis Aussage yaptigini kanitlayacak Resimler götürdüm, Mesela karsi tarafta adam Balkondan gördü diyor beni dövdüklerini. Bende bunun üzerine evin dis kapisinin 1 metre ötesinden REsim cekti, Das Spiegelt diyerek konuyu lehime cevirdim. Sachbeschädigung var dedim, Resmini götürdüm. Olay gününden bugüne kadar bana yaptiklarinin Notunu aldim. Uyuzluk olsun diyede dedimki, Sahis benim onu merdivenden asagiya attigimi söylüyor. Aldigi Rapor Pazartesi günü (Olay günü Cuma günüydü) Bunlar neredeyse her hafta sonu sarhos bi sekilde evlerine geliyor, kendisi sarhos sarhos merdivenleri karistirip yere düsmüstür. Insanlik hali, hersey olabilir dedim.

Arkadaslar sizi anliyorum. Almanya suanda bizlere biraz garip davraniyor, Düsmanca davraniyor. Ama Polise gidip ifade vermek, tuzaga düsmek degildir. Tabiki avukatin yerini tutamaz, ama bu kesinlikle bir tuzak degildir.

Konuda gelismeler olursa buraya tekrar yazicam sonuc cikana kadar. Biliyorum Merak ediyorsunuz, sizin yazdiklariniza saygim var ve cok ciddiye aliyorum, türke türkten baska kimse yardim etmez ...

Allaha emanet olun

S&S
    cuno611
    Konu Osmanbey34 tarafından (05 Ekim 2017 Saat 12:27 ) değiştirilmiştir.

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    41
    42 mesaja 57 teşekkür aldı
    Kardesim Almanyada yada Avrupanin neresinde olursa olsun Türk´sen zaten 1-0 geridesin bunu unutma.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)