Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3197 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Banka ariyorum

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    Para çekmek ücretsiz. Sadece Kartla Eurodan başka bir para birimiyle ödeme yaparsan örnek Türk Lirası, US Dollar veya Sırp Dinar o zaman Auslandseinsatzentgeld alan Bankalar o belirlenmiş ücreti alıyorlar.

Öyle bir ihtiyacın yoksa ve sadece para çekmek için kullanmak istiyorsan o zaman DKB tavsiye edebilirim. DKB ATM ücret alsa bile onu geri iade ediyor "Wir können im Ausland erhobene Gebühren für die Bargeldabhebung nicht beeinflussen. Diese Gebühren werden von uns daher auf Antrag erstattet." Gebühren çoğunlukla Havalananında veya Turistik Merkezde olan ATM´ler ekstra alıyorlar.

Malesef artik değil. Bayern´de büyüme ve uzun zaman FFB de kaldım amma arti FFB´den sadece F kaldı.

2. ffb üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    anladim plakadan bayerndemi diye sordum bende bayerndeyim de ordan biliyorum plakayi ve benim kullanim amacim sadece online alisveris (sadece kredi karti zorunlu olan yerlerde),arac kiralama,almanya ici yada türkiyede, veya burda yani almanyada bazi otellerde kredi karti mecburiyeti var eger frankfurtaysan orda marriott hotel var orda sirf kredi kartim olmadigi icin kalamadim o yuzden gereksinim duyuyorum suan yani

benim amacim atm den para cekmek degil belki 1 yilda 5 6 kere kullanirim cok sik kullanmicam

bana hangisini önerirsin simdi bilen biri olarak

Alıntı ffb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para çekmek ücretsiz. Sadece Kartla Eurodan başka bir para birimiyle ödeme yaparsan örnek Türk Lirası, US Dollar veya Sırp Dinar o zaman Auslandseinsatzentgeld alan Bankalar o belirlenmiş ücreti alıyorlar.

Öyle bir ihtiyacın yoksa ve sadece para çekmek için kullanmak istiyorsan o zaman DKB tavsiye edebilirim. DKB ATM ücret alsa bile onu geri iade ediyor "Wir können im Ausland erhobene Gebühren für die Bargeldabhebung nicht beeinflussen. Diese Gebühren werden von uns daher auf Antrag erstattet." Gebühren çoğunlukla Havalananında veya Turistik Merkezde olan ATM´ler ekstra alıyorlar.

Malesef artik değil. Bayern´de büyüme ve uzun zaman FFB de kaldım amma arti FFB´den sadece F kaldı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)