Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2482 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Emekli Maasini baslatma ve Hastalik Sigortasi

Konulanmýþ Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye sayin28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya/Türkiye
    Ettiði Teþekkür
    9
    12 mesaja 16 teþekkür aldý
    Alýntý dreamceng Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu konulara bir türlü kafam almadi,erken emekli oldugunuzu varsayarsaniz,,,zaten sosyal yardim,kira yardimi aliysaniz 4 haftadan fazla yilda Türkiyede kalamiyorsunuz,,,,,,bu dogrumu??? zatende 700 euro erken meklilik ayliginiz olsa,sosyal yardim almadan gecinmeye imkan yok,,, bu seferde oh artik vatanima dönecegim dediginiz anda burda esirsiniz,almanyadan erken emekli olursaniz hastalikdan,,,sosyal yardim almiyorsaniz tr de ne kadar kalabilirsiniz,,,,full yasdan emekli isenizde yilda ne kadar kaliniyor
    Sosyal yardým alýrken TR de 3 haftadan fazla kalamasiniz kalýrsýnýz paranýzý keserler .
    Ben Almanyada 36 Yýl kaldýktan sonra Türkiye geldim sadece Türkiyeden Emekliyim yabancýlar polisinden istediði kadar yurtdýþýnda kalabilir belgesi aldým Almanyada ikamettimi iptal ettirdim 3 yil aradan sonra tekrar Almanyaya gittim önemli olan yabancýlar polisinden belge almak.
    Konu sayin28 tarafýndan (24 Eylül 2017 Saat 09:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)