Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2506 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ADAC cagirdim ama Lack-Schaden oldu Kapida

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,390
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    Konu : ADAC Kapiyi Acarken Boyasi döküldü...

Bu Soruya Yanit verdimmi.? Yazdigimiz mesajımızı okuyup değerlendirelim..!!
    Arkadaslar Sorulan soruya yanit vermiyorsak, konuya yazma zorumlullugu yoktur.. Yanit verceksek kirici da olmamaya önem gösterin...

Bu Forum yardimlasma platformu oldugunu unutmayin Konu gerekli Gereksiz Karari gereksiz görüldügünde gerekli islem zaten yapiliyor...

Arabanin degerli olup olmamasinin da hic bir degeri yoktur önemli olan kalp kirmamak..

Konuyu Acan arkadas belki 18 yasinda ehliyetini yeni aldi ve bu 1000 euro onun icin cok degerlidir..
    Durumu müsait olup olmamasi arabanin degerini bir kenar a birakin ve konuyla alakali yardim ediyorsak yazalim, sonra neden konu kapaniyor, neden mesajlarim siliniyor vs gibi düsüncelere kapilmayalim.
    Bu nedenler yüzünden gercekten sorusuna yanit arayan arkadaslar bu tür mesajlar yüzünden soru sormaktan cekinebilmekte....
    Tekrar arkadaslar konuya kimsenin yazma mecburiyeti yoktur. Acilan Konu komikmi geldi konudan cikin ama kirici mesaj yazmayin..! ! ! !
    Bizler icin önemli olan tesekkürleri dile getirmek icin tesekkür butonunun kullanilmasi bunu dahi mecburi kilmiyoruz ama spam i önleme niyetimiz.
    Bir diger durumsa aradigini yada bilmek istedigi konu önceden islenmesi ve kisa bir arama dahi yapilmadan konu acilmasi. Burda da konu acilmasi yine önemli degil ama arastirdigi yada aradigini daha hizli bulabilecek ken ugrasmamasidir..

Mesajimdan sonraki mesajlar konuda bilgi amacli olsun lütfen

Konuya gelince...

Almanya Kanunlarini bilmiyorum arkadasim ama bu tür konularda Genelde bir kanun belirlemeleri gerekir.
    Misal Arabayi Cekerken verilen hasar, Arabayi Acarken verilen hasar. Araba degeri 1000 Euro altindaysa arabaya verilen hasardan mesuliyet kabul etmiyoruz, yada ediyoruz gibisinden..
    Kanun budur demiyorum ama buna benzer birseyleirn olmasi gerekir, aksi taktirde zaten hasar olustugunda hasari verenin Sigortasi karsilamak zorundadir.

Bu konuda Ugraslarima degermi deymezmi bunuda siz maddi durumunuzu göz önünde alip ugrasmak isteyip istemediginizi kararlastirin.

Saygilar...

2. 3 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)