Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2445 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Verivox..... Kullananlar dikkat etsin..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı

Angry Verivox..... Kullananlar dikkat etsin..

Arkadaslar kendim sahsen 6..7 senedir check24 müsterisiyim mayis ayinda burda konusunuda isledigim ev telefonu ve internet sorunlarim yüzünden nette arastirma yaparken en uygun Verivox üzerinden angebot vardi ve bende oradan unitimedia ya geceyim dedim. online antrag yaptim isleme konuldu verivox a anmellden yaptim kendimi aslinda daha o zaman anlamistim bi düzensizlik oldugunu normalde verivoxa üye olup anmeldin yaptigimda benim unitimedia icin yapmis oldugum antrag görükmesi gerekirdi ama detayli bi bilgi yoktu hatta veivoxtan bana gelen emaillerin hic birindede yapmis oldugum antragin detayli anlatimi ve gösterimi yoktu. Ama pek üstünde durmadim sonucta verivoxta büyük firma yamuk yapmaz diyordum icimden ama diger yandan süphelerimde bosa cikmadi. Unitimedia verivox üzerinde görünen benim antrag yaptigim sekilde olmadi hadi onu gectim verivox SOFORT BONUS 100 euro diyordu bana 30 euro gönderdiler unitimediyayi aradim kadin yapacak biseyim yok dedi normalde en az 6 ay ücretisiz olmasi gerekiyordu sonrasinda aylik 25 euro olacakti ama unitimedia benden direk aylik 35 euro cekmeye basladi kadin dedi o zaman agustostan itibaren size 25 euro yapalim. Verivox a döndüm dedim sofort bonus neden 30 euro normalde 100 euroydu adam diyor elinizde 100 euro oldugunu belirtir belge emaill.. vss gösterin :O iste isin ince yani bu bana zaten yapmis oldugum antrag icin hic bi sekilde detayli emaill vss göndermedilerki bide istiyorlar. Arkadaslar ben ilk ve son olarak bidaha verivoxa kesinlikle güvenmem check 24 de bugüne kadar en ufak bi skinti yasamadim. Bilginiz olsun uyanik olun TUZAGA düsmeyin SAYGILAR

2. 2 kişi SesSizliK üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    bu sirketler hepsi ayni calisiyor !

verivox
    check24
    Flüge de
    ab in den urlaub

hangi branch olursa olsun sigorta, ucak vs vs en iyisi direkt sirketden alin ! fluege.de bilet almak istiyorsun kndi kredi karti istiyor. check24 vertrag yapiyorsun , vertragsunterlagen gelmiyor bunlar örnek . hepsinin callcenter leri var ve iyi müsteri hizmeti vermiyorlar.

bencede uzak durun. ilk sene uygun oluyor ondan sonra fiyatlar cikiyor.

5. 2 kişi Osmanbey34 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sirketler hepsi ayni calisiyor !

verivox
    check24
    Flüge de
    ab in den urlaub

hangi branch olursa olsun sigorta, ucak vs vs en iyisi direkt sirketden alin ! fluege.de bilet almak istiyorsun kndi kredi karti istiyor. check24 vertrag yapiyorsun , vertragsunterlagen gelmiyor bunlar örnek . hepsinin callcenter leri var ve iyi müsteri hizmeti vermiyorlar.

bencede uzak durun. ilk sene uygun oluyor ondan sonra fiyatlar cikiyor.
    hangi firma sana bonus veriyor araci firma olmayinca hic biri vermiyor. check24 en iyi firma.

7. Sah üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    497
    araci firmalar bonus veriyor ama arkadasin yazdigi gibi ondan sonra uras dur. benim hem online hem offline tecrubelerim var. bu check24 olur verivox olur hepsinin systeme ayni. örnek stromvertrag yaptin ilk senesi uygun olur ve ikinci senesi diger sirket kazanir ! cogu kisi vertrag yapiyor kündigungu unutuyor ve vertrag devam uzuyor.

sakin birisi yanlis anlamasin. ben online check24 olsun diger sirketlerden de olsun vertrag yaptim. iyi olan larda var , kötü olan larda var. ama ben kendim araba sigortasi, strom olsun bi daha kesinlikle online yapmam ! Zamaninda Flexstrom vardi ve diger sirketler hepsi kötü cikti. hatta bunlar stern tv da yayinlandi. onun icin uzak durun. bonus alcam diye bu tür sirketlerle urasmayin.

bu benim tecrübem ama genel anlamda bu tür sirketleri kötülemek istemiyorum .ben tek benim yasadiklarimi yaziyorum.

Tecrübeli Üye Safak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasra Tavşan adasından
    Ettiği Teşekkür
    52
    30 mesaja 55 teşekkür aldı
    Bende Check24 den gecen sene 05.09.16 da Erdgas Schwaben Gas şirketini degiştirdim... 01.10.17 den itibaren Erdgas LEW devam edecek..inşallah bir yamukluk cıkmaz...

Ettiği Teşekkür
    497
    ben gaz sirketinle problem yasadim. unterlagen lar gelmedi . telefon acinca callcenter cikiyor. urasdim durdum ......

check24 telefon acinca asil sirkete yönlendiriyorlar örnek bende eprimo .

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    chek24 daha dün gaz icin antrag yaptim bu güne kadar hic bi sorun yasamadim chek24 den yapilan islemlerin siz nasil yaptiysaniz ayni sekilde size emaille yolluyorlar yada kendi sayfalarinda siz anmeldin yapinca ne yapmissiniz hepsi detayli sekilde görünüyor.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    71
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Merhaba arkdaslar,
    bende yillardir cep telefonu, dsl, elektrik, hotel, kiralik araba islermlerini Check24 üzerinden yapiyorum, ve simdiye kadar cok sükür hic bir sorun yasamadim. Söyledikleri bütün Bonus/ Gutschein hepsini aldim. Hatta Münih'te müsteri servisleri var, herzaman arayip telefon ile yardim isteyebiliyorsunuz.
    Selamlar.

13. 2 kişi aydo72 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye Albay43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Ben gerci direk sirketlerin kendini tercih ediyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler