Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2505 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Köpek almak istiyorum

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    ben jack russell tavsiye ederim ama...... acikcasi arkadaslara katiliyorum. babam da da var gidince cocuklar seviyor oynuyor cok güzel ama köpek bizim icin birsey degil. örnek 1 hafta bizde kaldi tatil zamani bakmasi cok zor. günde 5 kere disariya cikiyoruz gece bile ve uzun yol yapiyoruz.

ben acikcasi karsiyim bizim evde kus var ona bile bakamiyoruz. hangi hayvan olursa olsun, baka bileceksen al derim, ama bakamiyacaksan alma. benim bi arkadas da kus, köpek, tavsan ne varsa aldi ve geri verdi. bunlar oyuncak degil......

konuya geri dönüyorum sana jack russell tavsiye ederim, arkadasin yazdigi gibi bunlar cok aktiv ve ayni ufak cocuk gibi.... bi tavsiyede daha köpek alirsan belirli bir zaman sonra o hayvandan vazgecmesi imkansiz bunu unutma. biz iki üc sene sonra köpeyi vermeye kalkdik ve verdik. herkez cok üzüldü moral bozuklugu vs vs. O nunun icin cok cok iyi düsün derim. Simdi Köpek yaklasik 10 seneden beri bizde.evin genis olacak, zamanin olacak, köpek hasta olabilir, Doktor masrafi, steuer vs vs. Hata ve hata gelen misafirler bile memnun kalmiya bilir. bize gelen kisi ler köpek yüzünden gelmiyorlar.....Babam lar yeri geldi izine bile gidemediler. Hayvani heryere de birakamiyorsun. Bide sunu unutma örnek Jack Russell ile disarda gezerken, ben kizima vereyim köpek ile gezsinsin bude olmuyor, cünkü köpek baya bir kuvetli bir hayvan. elinden kaca bilir yada baska köpekler saldira bilir. Benim oglan 10 yasinda ona bile izin vermiyorum yanliz gezmesine.

yazdigim gibi baka bilirsen, zamanin bahcen ve ortamin da kabul ederse köpek cok güzel birsey....ben seviyorum ama kendim bakmak istemem. babamlarda var oraya gidiyoruz cocuklar oynuyolar o kadari da bizim icin yeter.
    Konu Osmanbey34 tarafından (11 Temmuz 2017 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir.

2. Osmanbey34 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)