Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3190 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: privat weg haklari?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye deli divane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    53
    4 mesaja 4 teşekkür aldı

privat weg haklari?

Arkadaslar ben bir doppel haus ev aldim anahtar teslimi ekim gibi olacak ( Ev 1910 yapimi) Benim sorum aldigim ev cikmaz sokakta ve privat weg diye geciyor yani yolun en kösede ki ev sahibine ait benim ne gibi haklarim var ? Gerci haftaya bauamtta gidip biraz bilgi alacam ama privat weg sahibi biraz cins ve paraci oldugunu duydum.. Evi alirken evin privat weg de ve herseyini biliyiordum bu arada privat weg de en son ev benim ev baska ev yok (benim evden önce 6 ev daha var) benden sonra baska ev yok.. Park yerim de simdilik yok ama bauamttan izin alirsam yapacam sorum kendi kapimin önüne kadar esyalari indirip bindirme yada tadilat zamani konteynir koyma gibi bir hakkim var mi ? Privat weg sahibi diyebilirmi tadilat zamani benim yolumu isgal edemezsin diye her hangi bir hakki varmi? yardimlariniz ve fikirleriniz icin tesekkürler saygiyla
    Konu deli divane tarafından (12 Ağustos 2015 Saat 00:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: Harf ve cümle hatasi :)

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)