Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2476 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Hergün Türkiyede Freni Patlayan veya Freni Boşalan Araç Haberleri Görüyoruz???

Tecrübeli Üye Ergene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,559
    276 mesaja 883 teşekkür aldı

Neden Hergün Türkiyede Freni Patlayan veya Freni Boşalan Araç Haberleri Görüyoruz???

Ya arkadaşlar,
    Yazmadan yapamayacağım.Neden Hergün TV veya Gazetelerde
    Freni Boşalan/Freni Patlayan Araç haberleri görüyoruz/okuyoruz?
    Bu olaylarda ne hikmetse hep Türkiyede oluyor. Az önce tv de haberleri
    seyrederken Gaziantepte İftardan sonra dışarıda oturan bir gurp insanın
    içine Freni patlayan bir Minibüs dalmış. Abartısız, böyle olaylar Kelimenin
    tam anlamıyla HERGÜN oluyor. Kamyon, Otobüs, Minibüs, Otomobil v.s...

İnsan kendine acaba neden diye sormadan edemiyor.
    Araçların teknik bakımlarının iyi yapılmadığından diyorum ben.
    Sizce neden olabilir?

2. 2 kişi Ergene üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    baska ne olucak hemserim ?

teknik bakim yapilmiyor

TÜV dedikleri rezalette Harac istedigin gibi dönüyor

git Uzunköprüde Tüve istedigin arabaya Tüv al Haracini veripte

sonra fren patladi , patlar tabiki frende patlar lastikte patlar her b..k patlar

devlet Tüv kurmus ama Tüvü denetleyen yok

kursan ne olur Tüv Tüv gibi calismis olsa Türkiyede 1 ay icinde 5 milyon arac hurdaya cikar

ama nerdeeee

5. 8 kişi TipiTip üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Rookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    334
    57 mesaja 78 teşekkür aldı
    Benim bildiğim kadarıyla büyük araclarda frenler basınçla açiyor patladığında frenler kitliyor aramızda bu işlerden anlıyan arkadaşlar bizi bilgilendirirse memnun oluruz

7. Rookie üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    14 mesaja 34 teşekkür aldı
    Türkiyede bircok oto tamircisi fren yaginin belirli bir müddet sonra degismesi gerektigini bile kabul etmiyor!Kendi basima geldi tamirciler gerek yok deyip geciyorlar.

9. 2 kişi ferhat52 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,271
    427 mesaja 1,247 teşekkür aldı
    Türkiye'de haber kuruluslarinin ezberledigi cok cümleler var böyle sacma sapan.yok freni patlamis,yok direksiyon hakimiyetini kaybetmis,yok kaza imis.Ama onlarda caresiz haberlerde ne desinler? Asil sorun bizlerde aslinda.Eski evvelzaman insanlari (bizdende yaslilara evvelzaman insanlari denirdi) derlerdi ki : "Eli iste ama gözü oynasta" Onun hesabi,direksiyon basindakilerin yüzdesi büyük bir kesimi direksiyon canavari.Benim arkadasim mesela yolda arabayi kullanirken zannedersinki trafik polisi ona bagirir buna laf atar.Caldigi kornalarin haddi hesabi yok.Birgün dedimki ona: Yahu bak bana güvenipte elaleme posta koyup korna calma,bir mok olursa önce ben kacarim bak haberin olsun yaptiklarini hic onaylamiyorum.Evim cadde üzeri ikinci kat Türkiye'de arasira balkona cikarim gelip gecen arabalara bakarim yemin ederim birgün saydim yüzde yetmisinin elinde cep telefonu ya alo diyor ya resimlere bakiyor veya watsapptan canli yayin yapip mesajlasiyor.Böyle birsey olamaz inanin. Eger trafikte böyle ciddiyetsiz,hazimsiz,insanlar oldukca daha cok insanimizi damperli kamyon altindan minibüs altindan veya parcalanmis araclarin icinden artik ölümü dirimi nasilsa cikarabiliriz.Allah akil fikir versin böyle egitimsiz söförlere.

11. 7 kişi ALSANCAK-35 üyemize teşekkür etti:

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    turkiye bu isleri coktan asti siz uyuyorsunuz allah verdi allah aldi ruhuna el fatiha diyorlar bitiyor keske sadece fren patlasa frene benzemez ne cinayetler yasaniyor trafikte olsun buna rahmen ne diyoruz once bunlarda yoktu allaha sukurler olsun ilerliyoruz gidenlerede rahmet dileyip yola devam biz bu kafayla anlayisla daha ne frenleri patlatip damperlerle ust gecitler yikariz.

13. 5 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    sanki bu tür kazalar ve cinayetler Almanya da olmuyor mu ?

Almanya ile Türkiye arasindaki fark Almanya da olan kazalar Alman ulusal medya da pek yazılmıyor

siz hiç ARD veya ZDF te adam karısını bıçakladı haberi duydunuz mu ?? Maşaallah bizim medya çarşaf gibi

son zamanlarda yaşadığınız şehirdeki Internet veya diğer sosyal medyadan takip edebiliyorsunuz

Ama uluisal medyaları Ülkeyi güllük gülistanlık gösteriyorlar

ama yerel haberlere bakarsanız hergün trafik kazası ve ölü haberi var
    Konu hOrOz tarafından (18 Haziran 2017 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.

15. 6 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    260 mesaja 541 teşekkür aldı
    hOrOz ustaya katiliyorum, Türk tv'lerinde gördügünüz herseyi dogru sanmayin,fren heryerde patlamiyormu?almanyada parayla tüv alinmiyormu? lazim olan bana gelsin,150€ aliyorlar. burda mühim olan basin ne amacli haber yapiyor?
    Frankfurt-Höchst'te bir ay önce polis bir Türk'ü evinde döverek öldürdü,kardesi Höchst polis binasinin önünde günlerce pankartli eylem yapti, ne alman nede Türk medyasinda yoktu, böyle haberleri vermezler, feminist-pkk yandasi, Müslümanlikla alakasiz biri berlin'e liberal Camii acti,alman basini manset yapti,Türk basinida fetö kadin imam atadi diye haber yapti.
    alman basini almanyayi hic bir zaman kötü göstermez,yabancilarida hep asagilamaya calisir, Türk basinida tam tersini yapar.

17. 4 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    bir cok konuda yaptiginiz gibi bu konuyuda Türkiye-Almanya macina cevirdiniz

tabiki Dünyanin her yerinde buna benzer olaylar var

almanyada yilda kac otobüs sarampole yuvarlaniyor kac kisi ölüyor ??

Türkiyede kac otobüs ??? arkadasin demesi bizlerdeki kazalar kaza degil katliyam !!!

Almanyada arac sayisi 55 milyon üzeri 2016 ölü sayisi 3500 civari

Türkiyede arac sayisi 22 miylon civari 2016 ölü sayisi 8000 üzeri

yani Türkiyede 55 milyon arac olsa trafikte ölü sayisi 20000 bulacak !!!

birde Türkiyede olan kazalarin bir cogu hatta üstün cogunlugu teknik sorunlardan kaynaklaniyor

haa Türkiye haber kanallarinin haber verme sekli baska bir konu ama burda tartisilacak konu degil

acin baska bir konu tartisin konu acan arkadas baska birsey sormus sizin neler yaziyorsunuz

konuya Cami Fetö Almanya akliniza geleni soktunuz ... ne alakaya maydonoz ???

19. 2 kişi TipiTip üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    308
    Alıntı akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hOrOz ustaya katiliyorum, Türk tv'lerinde gördügünüz herseyi dogru sanmayin,fren heryerde patlamiyormu?almanyada parayla tüv alinmiyormu? lazim olan bana gelsin,150€ aliyorlar. burda mühim olan basin ne amacli haber yapiyor?
    Frankfurt-Höchst'te bir ay önce polis bir Türk'ü evinde döverek öldürdü,kardesi Höchst polis binasinin önünde günlerce pankartli eylem yapti, ne alman nede Türk medyasinda yoktu, böyle haberleri vermezler, feminist-pkk yandasi, Müslümanlikla alakasiz biri berlin'e liberal Camii acti,alman basini manset yapti,Türk basinida fetö kadin imam atadi diye haber yapti.
    alman basini almanyayi hic bir zaman kötü göstermez,yabancilarida hep asagilamaya calisir, Türk basinida tam tersini yapar.
    ne guzel yazmisin basin hic bir zaman kotu gostermez diye turkiyedeki kac kanal yandasin?kac kanal muhalefet yapiyor? hadi orayida gecelim konu niye camiye fetoye geldi?konu almanyada parali tuv alinabiliyormu diye bir sorumu var? arkadaslar burdada var demeyin hukumet yanlisi gazete tv bakipta karar vermeyin her yonuyle bakarsaniz cok seylerin yalandan balondan ibaret oldugunu zaten goreceksiniz kendi kendinizi kandirmaktan oteye gidemessiniz burda olmuyormu surda yokmu demekle saygilarimla.

Tecrübeli Üye Ergene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,559
    276 mesaja 883 teşekkür aldı
    Alıntı akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapma Üstad yaaa,
    konuyu evirdin çevirdin nereye bağladın...
    El İnsaf yani.

Benim demek istediğim;
    http://www.hurriyet.com.tr/son-dakik...i-var-40441548
    http://www.hurriyet.com.tr/freni-pat...-anda-40465939
    http://www.cnnturk.com/turkiye/freni...tomobili-bicti
    http://www.cnnturk.com/turkiye/freni...ci-ezdi?page=1
    http://www.mavikocaeli.com.tr/freni-...ye-uctu/40715/
    http://www.mavikocaeli.com.tr/freni-...ye-uctu/40715/
    https://www.haberler.com/freni-patla...161496-haberi/
    http://www.sabah.com.tr/yasam/2017/0...-olu-14-yarali
    http://www.ahaber.com.tr/webtv/yasam...otomobil-geldi
    http://www.ensonhaber.com/izmitte-ot...017-04-28.html
    Konu Ergene tarafından (19 Haziran 2017 Saat 07:05 ) değiştirilmiştir.

22. Ergene üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    308
    ergene arkadasim yalan bunlar inanma fasa fiso a haber kanal 7 anadolu aa ajans bunlar ne yaziyorda ciziyorsa en dogrusu bunlar cunku onlara haber gokten iniyor gerisi yalan bakin arkadaslar daha evelsi gun olan olay askerlerin zehirlenmesi yemekten zehirlendiklerini soyleyerek hastaneye kaldirildilar bakan aciklama yapiyor suda problem yok su supheliler arasindan cikartildi bu bakanin ilk aciklamasi ikinci aciklama yiyecekler arastiriliyor ama yiyeceklerindede sorun yok tv nin alt yazisi geciyor ayni anda firma yetkilileri gozaltina alindi 27 calisaniyla birlikte arkasindan bakan bir aciklama daha yapiyor yiyecek ve icecekte problem yoktur. Simdi meselenin kokune bir bakalim askeriyeye bu yiyecegi saglayan firma sahipleri hukumetin yandaslari bunu nasil ort bas ederiz bu yolsuzlugun icinden nasil cikariz telasi sarinca ellerine yuzlerine herzamanki gibi bulastiriyorlar cok merak ediyorum bu meselenin sonunda havadan gelen bilinemeyen nedenlerden dolayi zehirlendiler derse hic sasirmiyacagim simdi siz halen baska yerlerdede olmuyormu diyorsunuz ? bak yukarda linkler var ergene arkadas eklemis okuyun sadece bir yonden degil cok yonden dusunun kendi kendinizi kandirmaktan cikin.

24. 4 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)