Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2492 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Balıkesir'de tatilde konaklama

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    20
    17 mesaja 62 teşekkür aldı
    Alıntı cooltürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir Balikesirli olarak Akcay'da kalmam yazligim Güre'de aksamlari yemekten sonra 22.00 den sonra gezmeye gideriz Oto park sorun. Akcay kötü demiyorum cok güzel bir yer fakat ben olsam Ayvalik'i tercih edeim Cunda veya Sarimsaklida güzel otel var tavsiye ederim iyi tatiller dilerim.
    Bir Balikesirli olarak katiliyorum, Akcay bir veya 2 gece gezmeye gidilir, ama asil cennet AYVALIK

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    24 mesaja 36 teşekkür aldı
    Slm.
    Ayvalık da gezmek için nereleri önerirsiniz?
    Ben misal akşamları aile ile birlikte sahilde gezmeyi seviyorum. Yürürken elimde mısır dondurma yiyerek. Böyle bir imkan varmı?
    Akçay akşamları çok iyi.

Tecrübeli Üye resadiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya-Gaildorf
    Ettiği Teşekkür
    34
    38 mesaja 63 teşekkür aldı
    selam,ben size Altinoluk u tavsiye ederim,geceleri nefis oluyor,Elinde misir ve dondurma

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    33
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Ayvalikta gezilecek yerler tavsiyem size Cunda adasi ve seytan sofrasi burda günesin batisini seyretmenizi tavsiye ederim mükkeemmel bir manzara oluyor.Denize girmek icin Sarimsakli sahilleri kumlari cok güzel.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    ben 19 yil önce geldim memleketim Edremit sayilir cocuklugum okul yillarim orada gecti her sene izine gittigimde kalabaliktan baska bir sey göremiyorum bir tek aksam Akcay da kordon boyu derler orada bir asagi bir yukari bir kac gümüscü üc bes dondurmaci fayton gezmesi gemi gezmesi gece nereyi göreceksen araban varsa hele hele bayram tatilinde oradaysan akcaya araba sokmuyorlar iki kilometre öteye park et kordona git sonra colukcocuk geri dön bunlar beni cezbetmiyor sebeb belki eski halini bilmemden dolayi kordonda bisiklet binmesini ögrendin restoran da calisirken denizi tavsiye etmem araban varsa ayvalik tarafina git adalara git Kücük kuyu tarafina git daha temizdir akcaya nazaran önceden yabanci turist cok olurdu simdi yerli turust dolu idia ediyorum Canakkale köprüsü olsun oralarda yasanmaz istanbuldan atlayan oraya gelecek gemi gecisleri engelliyordu ben üzülüyorum o güzell zeytin agaclarini cam agaclartini kesip evlar diktiler elecek olanlara kolay gelsin sabirli olun

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    28
    33 mesaja 48 teşekkür aldı
    Flop Temizel hotel'i bende tavsiye ederim. 6 sene önce gitmistim ve güzeldi.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Dostlar uzun aramalardan sonra ben iyi bi otel buldum ALKOLSÜZ otel gecen sene acilmis odalar vss tesis daha yeni ve önemli tur firmalardaki yorumlari okudum %99 oraninda olumlu iyi yorumlar var buyrun sizde inceleyin. Rawda Resort Hotel Ayvalıburun Mevki Altınoluk / Edremit / Balıkesir, ben ETS TUR üzerinden 3 gece 4 gün rezerve yaptim 1479 tl ( bu arada yine tüm tur firmalarindaki fiyatlarada baktim hepsi ayniydi ) bende en saglam firma olan ETS TUR üzerinden rezerve yaptim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)