Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2550 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Iş Yerinde Mobbing,Schikanieren hakkında bilgi lazım...

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    259
    128 mesaja 248 teşekkür aldı
    Alıntı sonic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu alamanlara dil dökme yetenegi olanlar yaraniyor zaten
    isini yapan agzinla kus tutsa yaranamiyor nedense

birde yabanci ve türk oldugumuz icin degerimizi tanimiyorlar
    bunda bizim de sucumuz olabilir
    deger ve gücümüzü cok kolay ele veriyoruz maalesef
    Yabancıyız diye herşeye eyvallah demiyelim zaten, babalarımız dedelerimiz zamanında almancaları olmadığından sustular ama bizim nesilin dili var onun için hakkını savunmasını iyi bileceksin.

Bu arada dün görüşmemiz vardı yani yüzleşmede diyebiliriz, polonyalı arkadaşta geldi mecburen çünkü duyan tanıklık eden o, uzun lafın kısası eli ayağı titredi tek tek sebepleri ben sayınca ve tanık olarakda bu arkadaşdan duydum dedim, polonyalı arkadaş dünkü dediklerini demedi ama farklı şeyler söyledi, sanırım adamdan korktu, insan psıkolojisi işte iş çiddiye gelince yapamadı. Alman adamda o anda inkar etti tabiiki ama şu şekilde 3-4 defa özür diledi " das war nicht meine absicht aber ich möchte mich trotzdem in aller form bei dir entschuldigen", abteilungsleiter,teamleiter ve ikimizin yanında bunu demesi bana yetti, o an yerin dibine girdi sanki kafasını bir yere sokacak yer arar gibiydi, sonradan dağıldıktan sonra abteilungleiterle konuştuk bıraz, özürü nasıl diledi ama dedi, inkar etti güya ama halinden anlaşılıyordu bır halt etmeye çalıştığı dedi, zaten hepimizin yanındada kendine şöyle bir ayar çekti yani resetledi diyelim, bakalım ama nereye kadar.
    Ama bu olaydan kendi ipini kendi çekti, ilk gönderilecek olan bence kendisi oldu, gececiydim yeni geldim kendide sabahcıyfı, birşey olmamış gibi normal makinaları konuştuk o kadar.

Burdan sizlere tavsiyem, sakın kendinizi küçük düşürmek istediklerinde izin vermeyin, anında müdahele edin. Taviz tavizi getirir. Sınırı belirleyinki bidaha yaklaşmasın.

2. Burclu üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)