Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2542 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alman boşanma kararı

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,610
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    @ Sehzade03 arkadasim,,tahminime göre almanyada türk vatandasi olarak bu islemi yaptirmak istiyorsun,(yani alman vatandasligin yok diye düsünüyorum) cünki mesajinda belirtmemissin,,herneyse bende alman vatandasligi oldugu icin,birde mavi kartliyim...o sekilde 2015 te düsseldorf konsoloslugunda dedigim gibi halletmistim,,ama ex ile beraber gidip yapmistik.

senin yerine olsam,,eger sadece Türk vatandasi isen, alman bosanmayi yeminli tercümandan gerekli sayida yaptirip,konsolosluga gidip bir sansimi denerdim..kaybedicek neyin varki bunu yapmakta? eger i$in olursa,Türkiyede avukattir felan ugrasmamis olursun.

NOT= bu dedigim islemin Türkiyede mahkeme acmayla bir alakasi yok,,sen sadece burdaki mahkeme kararini konsolosluk sayesinde,(araciligiyla) Türkiyeye ba$anmayi tanitmis oluyorsun.dogal olarakta,konsoloslukta bu islemi tanitma islemini yaptirabilirsen,,TÜRKIYEDE de bo$anmis sayiliyorsun.

umarim anlatabilmisimdir !!!
    Konu MEGAbond tarafından (30 Mayıs 2017 Saat 15:05 ) değiştirilmiştir.

2. MEGAbond üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)