Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2530 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir arkadas icin kalabilek yer imkani varmi?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı

Bir arkadas icin kalabilek yer imkani varmi?

Selam arkadaslar öncelikle herkese hayirli ramazanlar dilerim.Bir abim zor durumda gecen sene agustos ayinda esiyle tartisti kendisi türkiyeden 2014 de geldi,esiyle tartistikdan 1 gün sonrasina esi biletini almis türkiyeye geri gönderdi arkadasimda 3 ay kaldikdan sonra tekrar geldi barismak amaciyla ama kadin eve almayinca Herne sehrinde sokakda kaldi bende münihde kaldigim icin düsseldorfdan ucaga bindirip yanima getirttim 1 ay kaldi bende ama benimde ailem oldugu icin 1 ay sonra tekrar türkiye ye gitti...Abimin hanimi dengesiz piskolojik sorunlu biri daha önceleride sokaga atti akli basina gelirdi düzelirdi bu sefer malesef böyle oldu

o sira ani bir ölümle babasini kaybetti gelemedi bir süre simdi 180 gün yurt disinda kalma süresi 4 haziranda doluyor ve tekrar gelmek istiyor oturum yansin istemiyor lakin kalcak yer sikintisi var bu konuda ne yapabiliriz, devletin bir yardimi olabilirmi yada tek basina kalan bir arkadas varsa yaninda bir süre misafir edebilirmi kiraya ortak olarak bir süreligine tabiki ? arkadas 38 yasinda alkol sigarasi yok 5 vakit namazini kilan bir arkadas temiz insan,yardimci olmak cok istiyorum arkadasa o yuzden bu konuyu aciyorum

arkadasin oturumu daha devam ediyor bosanma ile ilgili bir durum yok suanda.Sadece hanim istemiyor
    Konu fuk_18 tarafından (27 Mayıs 2017 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)