Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2555 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [ARI]- golf 5 diesel icin zündkerzen

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Almanya,Hollanda
    Ettiği Teşekkür
    30
    68 mesaja 215 teşekkür aldı
    Alıntı VoLKan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba bende arkadasimizin konusunun altina yazicam ama benimde sorunum buna benzer oldugundan cewap werirseniz cok sewinirim

biliyorsunuzki almanyada 2 haftadir filan havalar düzeldi , 2 hafta öncesine kadar benim arabada motor resmi sari lamba yaniyordu , bende gece ise gittigim icin adac cagardim ve pc den cikan hata Glühkerzen dedi bana , bende ilginc dedim araba peki nasil calisiyor diye filan kendi kendime sordum , neyse gel gelelim 2 haftadir lamba söndü gece ise giderken hava 15 derece ve üstü oluyor acaba motor soguk olmadigindan mi hatayi alamiyorum ve gercekden de adac dedigi gibi Glühkerzen degistirmem gerekmi ? simdiden cok tesekkürler

( ve egerki Glühkerzen degistirsem bunun takarken normal sekilde mi takiliyor yoksa SIKMA ayari varmi kendimiz yapamazkiyiz yani , bunuda ögrenirsem cok iyi olur )

ADAC Fehler code : p0683
    Arac opel corsa 1.3 - 2004 model diesel
    Hata coduna bakılırsa glühkerze bozuk,glühkerzeleri söküp dirençlerini ölçerek yada akudan 12volt vererek ısınıyorlarmı test edebilirsin,dikkat et elini yakma.
    Söküp takarken motorun soğuk olması lazım,sıkarken drehmomentschlüssel olsa iyi olur kopartırsan işin çok zor.

En kötü ihtimal kablo yada glührelais problem yapıyor.
    Konu avni64 tarafından (17 Mayıs 2017 Saat 02:21 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi avni64 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)