Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2582 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bosanma Konusunda bilgiye ihtiyacim var

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    6 mesaja 15 teşekkür aldı
    Allah yardimcin olsun kardesim. Cok zor bir durum. Hele isin icinde cocuk olunca. Benimde basimdan gectigi icin, seni az bucuk anlayabiliyorum. Sana tavsiye edebilecegim, eger kararini kesin verdiysen, mümkünse "güzellikle" ayrilmaniz.
    Biliyorum cok sacma bir kelime gibi gözüksede, cocugunuzun gelecegi icin mecbur bir durum. Alman kanunlarina göre herhangi bir taraf velayet davasi acmadigi sürece, velayeti yari yari görüyorlar. Eskiden böyle degildi.
    Yani anliyacagin, sonucda cocuklarin icin ileride yinede yüz yüze bakacaksiniz ister istemez.
    Isin maddi olayina gelince, senden esin nafaka talep edicek büyük bir ihtimalle. Benim bildigim yukarida bir arkadasinda belirttigi gibi asagi yukari 1200 € - 1300 € sana yasamak icin kaliyor. Gerisi esine ve cocuklarina nafaka olarak belirliyorlar.
    Onu Avukat daha iyi bilir. "Nürnberger Tabelle" diye bir olay var. Oraya göre hesapliyorlar.
    En güzeli tabi ki de barismak, ama olmayinca da olmuyor. Ileride daha da kötü olmasindansa yol yakinken erkenden yollari ayirmak en iyisi.
    Burda Ailelerde cok büyük önem tasiyor. Onlar da taraf tutup hicbir yapici bir ugras göstermiyorlarsa, bana sorarsan bu is zaten bitmis demektir.
    Ben zamaniylen evlilikten kalan tüm borclari üzerime aldigim icin, ve tüm varliklari ona biraktigim icin benden nafaka talep etmediler.
    Her sene sozialamt tan maddi durumu sorgulayan bir mektup yolluyorlar, dolduruyuyorum rahat birakiyorlar.

Diyecegim evlatlarin icin maddi, ve daha da önemlisi manevi olarak daima yanlarinda oldugunu göster. Sonucta senden daha da cok onlari vuruyor.
    Benim oglan ilk baslarda beraber vakit gecirdigimiz zaman durup duruken aglardi icim icimi yerdi. Ama zaman la alisti. Zaman herseyin ilaci.
    Allah yardimcin olsun

2. coldstone üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)