herkese merhaba Stuttgart tarafinda kaliyorum....boardda takip ettigim kadariyla gercekten hukuk konularinda deneyimli güzel bilgi sahibi insanlar var...benim acilen sizin gibi tecrübeli insanlardan akil almaya tecrübelerine ihtiyacim var..yasim 37 ve 3 cocugum var (zwielinge 12-12 ve 1)..hicbir kötü aliskanligim yok sigara dahi icmem ama esimle bir cok sebebten anlasamiyoruz..yataklarimiz 1 yili gecik süredir ayri..ilk önceleri sürekli ayrilmak istiyor ve nedensiz bir sekilde sürekli kavga cikariyordu ve ben sürekli onu alttan aliyordum ...ama dayanacak gücüm kalmadi ve en sonunda da evet ayrilalim dedim..simdide herseyi senin basina yikacam seni fena yapacagim gibisinden tehditler ediyor..ve git mahkemeye ben de ayrilmiyacam diyecegim her seyi senin agzindan burnundan gecirecegim sana hayati dar edecegim diyor..ve nedenini anlamis degilim..banada yapacak fazla bir sey birakmiyor....oturdugumuz ev eigentumswohnung ikimizin üstüne ve borcunu 2 sene önce bitirdim..ve simdilerde komple renovierung yapiyorum..cocuklar ve annesi evde kalsin istiyorum..ben kendime kücük bir yer bulup evden ayrilacagim..ama kafam cok karisik icinden cikamiyorum..cok fazla cevremde yok olanlarda bu konularda benim gibi cok bilgisiz..avukatlarda cok güvensiz ve hemen isin maddi kismini bakiyor..kimse iyi bir sey demiyor anwaltlar icin..ben maschienenbau fabrikasinda als industrieelektroniker olarak calisiyorum monatliche bruttom 2800 euro civari benden ne kadar keserler hic bilmiyorum..neler yapmam gerekiyor gercekten bilmiyorum..avukat bulup görüsmeden önce sizin gibi deneyimli insanlarin verecegi bilgilere ihtiyacim var..bana yardim ederseniz sevinirim..simdiden herkese tesekkürler..