Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2531 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sabiha Gökcen havalimanin'dan Zonguldak Eregli'ye otobüs

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Sabiha Gökcen havalimanin'dan Zonguldak Eregli'ye otobüs

Selam kardesler,

benim size bir sorum var. Sabiha Gökcen havalimanina en yakin otogar hangisi? Internet'de arastiriyorumda cok karisik ya .. Bi Samandira okuyorum, bi Dudullu, bi Pendik bi Kurtköy. Google Maps Pendik diyor, ama Pendik'ten Zonguldak Eregli'ye otobüs bulamiyorum kafam cok karisik. Gelecek ayin basinda otobüs biletleri lagzimda belki aramizda bilen var diye bi soriyim dedim. Telefon numaralarini ariyoruz sormak icin, cikan yok veya numara gecersiz.

Yardimlariniz icin simdiden tesekkürler!

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye cakal67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW-Recklinghausen
    Ettiği Teşekkür
    106
    60 mesaja 187 teşekkür aldı
    benim bildigim samandiradanda gidiliyor kurt köydende yanliz kurtköyden belirli saaten sonra eregliye otobüs bulamiyorsun aksam Saat 20:00 itibariyle yada kurtköyden devreke alacaksin devrekdende eregliye aktarma gideceksin ben 1kere samandiradan gitdim benim icin rezillikdi 2 aktarmali dolmusla samandiraya geldim ordan otobüsle eregliye kurtköydende gitdim dedigim gibi orda tek Risiko belirli saaten sonra eregliye otobüs yok devrek aktarma eregliye gitdim kurtköyde tavsiye üzere bi otobüs sirketi var ararsan seni havalimanindan almaya geliyorlar bundan 3sene önce aliyorlardi simdi hala gelirlermi bilemem 00902164821613 Telefon numarasi bu istersen simdikden ara orayi ön Bilgi al

4. cakal67 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye dalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    32
    16 mesaja 48 teşekkür aldı
    slm..
    Tavsiyem ,Samandira Metro Tesisleri ne Gitmen , kendim Taksiye Biner Samandira Metro Tesislerine giderim,,
    https://www.metroturizm.com.tr/otobu...3.05.2017&tw=0
    Bu adresden Bilgi edinebilirsin..

6. dalli üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Zaten havalimanindan samandiraya taksiyle gitmeyi düsünüyoruz orada problem olmaz. Cok sagolun ozaman biz samandiradan yolculugumuza devam ederiz .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)