Slm arkadaslar can sikici ve benimde böyle olmasini istemedigim bir olay oldu bugün, 8 yildir birlikte oldugum 3 cocuklu alman kiz arkadasimla bir konuda tartistik , konu su büyük kizi 18 yasina girdigi icin ona bugün dortmunda olan bir konser icin 2 bilet almis annesi , benim ve annesinin plani kizi tekbasina dortmunda göndermemek yaninda kardesi veya bir arkadasini alsin diye iki bilet aldik , kizada söyledik yanina ya bir kiz arkadasini yada kardesini alirsin diye oda tamam dedi, biz bileti 2 ay lnce almistik , bugün ben isten erken ciktim , ben, kiz arkadasim ,onun bayan komsusu ve konsere gidecek kiz cocugu ile evde bulustuk giyindik tam araci hareket ettirecegiz bizim kiz cocugu dedi ben konsere erkek arkadasimi götürecem dedi , ben buna itiraz ettim madem böyle planin vardi trenle gitseydin dedim , cünkü birazda bana dokundu bu durum , kizim gibi gördügüm kisinin erkek sevgilisini alip gezmeye götürecem , sinirlerim tepeye cikti kabul etmedim , kiz arabadan indi ve giti ben geri döner zanetim , ama megerse bilet kizdaymis bende annesine diye sevindim . Kiz gittikten sonra sokak ortasinda ben ve kiz arkadasim tartismaya basladik ben sesiz ve sakin bir ses tonu ile konusurken bu yüksek tonla konusuyor , bir cok komsu sesini duyuyor . Hata durumu pencerden bakan bir kac komsuyada anlati bende sinirlendim dedimki bu senin yaptigin kizini kendi elinle bir erkeke vermek gibi , sonra bana isallah senin kizinda böyle olur dedi :-( ben orda dogru olani yapmaya calisirken bedua yiyorum , sinirledim arabanin sag ön camurluguna tekme atim sonra biraz geri cekildim 2-3 metre kadar kiz arkadasim camurlugu görünce deli oldu üstüme dogru kostu bende ayagimi hava dogru kaldirdim oda bana dogru kosmaya devam edince ayagim karnina geldi sonra polis cagirdi . Polise durumu anlatik , polis bana 10 gün eve girmeme yasagi verdi , sizce sonuc ne olacak ne ceza yerim , yukarda allah var kadina tekme atmadim sadece ayagimi kaldirdim kendimi koruma amacli , cünkü üstüme dogru kosan kisi 90-95kg biri